GTA Vice City nereden alınır?

AAA. Olur mu burası Technopat burada crack yazılıma yer yok! Parasını vereceksin. Crack asla yüklemeyeceksin. İstediğin oyun mu yok? Yine crack yüklemeyeceksin! Technopatta crack yazılma destek yok.

Bundan aylar önce açtığım konu daha açılmadan kapatılmıştı :D Sorumda GTA SA. nereden yükleyebilirim?

Zaten oyun piyasada yok her yerden kaldırılmış keylerin fiyatları uçmuş adam geliyor crack yasak diyor :D Hadi piyasada bulunan bir oyunu nereden indirebilirim dersem gel o zaman ceza yaz. Ama ben piyasada olmayan bir şeyi nasıl crack olmadan indirebilirim çok merak ediyorum

Neyse senin soruna gelirsek tek çözüm yolu "crack" yüklemek.

Evet "crack"

Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA Vice City satıştan kaldırıldı fakat ben bu oyunu oynamak istiyorum Rockstar sitesinde 3 oyunu 220 TL gibi bir fiyat fakat ben bu fiyatı sadece Vice City için vermek istemiyorum çünkü yanındaki diğer 2 oyunu oynamak istemiyorum. Key alabileceğim bir site falan bildiğiniz var mı? Teşekkür ederim.
Orijinal olarak sadece Definitive Edition alabilirsin. Onun dışında normal GTA:VC oynamak istiyorsan crack tek çözüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı