Çözüldü GTA Vice City oyun çalışıyor ama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Mikmik

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den GTA Vice City'i indirdim, oyunu açmak istediğimde oyun açılmıyor lâkin Steam'de oyun açık şekilde gözüküyor. Nedeni ne olabilir? Herhangi bir hata da almıyorum, oyunu açınca oyun çalışıyor diyor ama ne bir sekme açılıyor ne başka bir şey oluyor.

resim_2021-11-12_221934.png

Çözüm

Bu patchleri yapın. Sonra uyumluluk sekmesinden programı 640x480 çözünürlüğünde çalıştırı işaretleyin.
Eski oyunların Steam sürümleri biraz sıkıntılı. Oyunun dosya konumuna gidip Exe'sine sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. Orada uyumluluk sekmesinden Windows XP veya Vista'yı seçip deneyebilir misiniz? Eğer olmazsa Definivite Edition yaması var, piyasadaki mevcut modların birleştiği bir mod. Oyunun neredeyse bütün sıkıntılarını çözüyor. Onu yüklemenizi öneririm.

Bu patchleri yapın. Sonra uyumluluk sekmesinden programı 640x480 çözünürlüğünde çalıştırı işaretleyin.

Tamam teşekkür ederim.
Tamam arkadaşlar çözdüm sorunu oyun sorunsuz şekilde çalışıyor, bu görüntü ayarlarında çizim uzaklığı var, o ne oluyor?

Tamam teşekkür ederim.
Tamam arkadaşlar çözdüm sorunu oyun sorunsuz şekilde çalışıyor, bu görüntü ayarlarında çizim uzaklığı var, o ne oluyor?
Gördüğün yerin uzaklığı. Artırırsan daha fazla alan görürsün.

Geri
Yukarı