GTA Vice City stories ve Liberty City Stories neden sevilmedi?

mustafa75769811

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam ben bu bahsettiğim iki oyunu oynadım, hikayeleri güzel ama belirsizlik içinde onun dışında ufak tefek buglar var neden sevilmedi anlamadım.

Daha çok PSP ve PS2 de olmasından dolayı pek göz önünde değil ondan olabilir.

Hocam ben bu bahsettiğim iki oyunu oynadım, hikayeleri güzel ama belirsizlik içinde onun dışında ufak tefek buglar var neden sevilmedi anlamadım.

Sevilmedi diyemeyiz ama döneminde San Andreas'ın gölgesi altında kaldılar. Çünkü bu iki oyun 3 ve Vc'den farklı şeyler deneyim etme fırsatını çok sunmuyordu, yeni bir hikaye idi sadece.

Ama San Andreas, büyük bir harita, güzel görevler ve fazlasıyla yan görevleriyle güzel bir oyundu. İşte o yüzden, çoğu kişi lcs ve vcs almak yerine Sa'yı aldılar.

Sevilmedi diyemeyiz ama döneminde San Andreas'ın gölgesi altında kaldılar. Çünkü bu iki oyun 3 ve Vc'den farklı şeyler deneyim etme fırsatını çok sunmuyordu, yeni bir hikaye idi sadece.

Ama San Andreas, büyük bir harita, güzel görevler ve fazlasıyla yan görevleriyle güzel bir oyundu. İşte o yüzden, çoğu kişi lcs ve vcs almak yerine Sa'yı aldılar.

Hocam aslında oynamak lazım hikayeyi derin çözmek için.

LCS, liberty city'nin o karanlık soğuk haritasında geçtiği için hep içim ısınamamışımdır. Aynı şekilde GTA 3'e de. GTA VCS harika bir oyun. PS2'de arada hala açıp oynuyorum. Renk filtresi, renkler, güneşin yansımaları harika. Emektar PS2'm benim :D

Hocam aslında oynamak lazım hikayeyi derin çözmek için.

Hikayeleri güzel, ben de Lcs'yi re lcs fan yapımı versiyonu ile PC'den bitirmiştim. Ama dediğim gibi fazlasıyla yeni içerik sunmadı vc ve 3'e göre. O yüzden pek tercih edilmediler.

O sa, lcs ve 3 arasındaki hikaye bağlantılarını biliyorum. Güzeldir dediğin gibi.

Lcs, liberty City'nin o karanlık soğuk haritasında geçtiği için hep içim ısınamamışımdır. Aynı şekilde GTA 3'e de. GTA vcs harika bir oyun. PS2'de arada hala açıp oynuyorum. Renk filtresi, renkler, güneşin yansımaları harika. Emektar PS2'm benim :D

Hocam vallahi benim emektar PS3 vardı, yere düşürdüm kırıldı hala içim yanıyor.

Lcs GTA 3 ve 4 gibi soğuk bir atmosferde geçiyor. Dünyası bazen sizi bunaltıyor.
Vcs GTA vc ve 6 gibi renkli bir atmosferde geçmesine rağmen PS2, PS3 ve PSP platformlarında sıkışıp kalması çoğu oyuncunun oyunu deneyimleyememesine sebep oldu. Şahsen lcs veya ctw yerine Vcs'nin Mobile portlanmasını daha çok isterdim.

Geri
Yukarı