GTA Vice City vs GTA San Andreas

GTA Vice City VS GTA San Andreas

• Oy verenlerin toplamı
    124
Merak ediyorum acaba hangisi sizin için daha iyi.
İkisi de çok kral oyunlardır ama benim için koşulsuz şartsız GTA San Andreas'tır bu sorunun cevabı. Evet PC portu aşırı kötü, FPS sorunlarından dolayı buglar yaşanıyor ama bunların elbette ki çözümleri var. Çözümler yapıldığında gerek açık dünyası, gerek o döneme göre üstün özellikte olan yapay zekası, gerek senaryosu ve karakterlerinin derinliği. Kesinlikle başyapıt. Hatta şöyle söyleyeyim bence GTA oyunlarının zirvesindeki isim olabilir.

Sırf helikopter görevi için bile Vice City denebilir, o görevi yaptıktan sonra gelen rahatlık hissi :)

Ek olarak Vice City'deki Ferrari'lerin sürüş hissiyatı ve motor sesi efsanedir?

Oyum Vice City'ye

Her iki oyunuda severim ama San Andreas derim.

İlk okulun başında bu oyunla tanıştım hâlâ arada girip oynarım.

Oyundaki hatalar beni çok etkilemiyor hatta bazı durumlarda oyunu daha güzel yapıyor.
En sevdiklerimden biri canavar kamyon ile arabaları uçurmak zorlayınca başka yerlere bile ışınlanabiliyorum 😆

Hikayesi bana göre yeterli ama zaten bitirdiğimden tekrar bitirmek için uğraşmıyorum serbest takılıyorum yanıma birkaç kişi alıp 6 yıldız aranma seviyesi varken hayatta kalmaya çalışıyorum ve savaşı zorlaştıracak hileleride aktif ediyorum çok güzel savaş çıkıyor 🙂
Ya da çılgın şeyler yapıyorum görevlerde sürekli hile yazarak bug a sokmak gibi eğlenceli oluyor 😆
Bazen hırsızlık görevide hoşuma gidiyor yine hile yaparak evleri rahatça boşaltıyorum 🙂

Küçükken oyunun gizemlerini çok severdim çoğunu oynayarak bulmuştum şu an bile gizemleri hala var.

Modları da oyuna ayrı bir zevk katıyor.

MTA çok oyunculu oynanabiliyor ama denemedim.

Oyunu ortalama 100 FPS oynuyorum akıcı çalışıyor çok net sorun görmedim araba sesi arada bozulabiliyor.

Bu oyunun bende geçmişi fazla.

Geri
Yukarı