GTA Vice City vs GTA San Andreas

GTA Vice City VS GTA San Andreas

• Oy verenlerin toplamı
    125
GTA San Andreas'ın her açıdan iyi olduğunu tek video ile kanıtlarım küçük detaylardan tut mod kapasitesine kadar daha bir çok şeyi var San Andreas Vice City'yi bile içine kapsıyor Underground ve United modları ile :) en basit örneği bu mesela GTA 4'ü de çok sevdim ama bir çok özellik yok moddu vesaire aşırı kısıtlı 4 de, hatta San Andreas'daki özellikler 4 de yok hatta ve hatta 5 de bile yok.
Fakat yine de GTA 5 serinin en iyilerinden, San Andreas daha başka bir boyut oynamasını bilene...

2004'te çıkan bir oyun için aşırı mükemmel. Şu an hala oynanır ama Vice City oynanmaz maalesef.

GTA San Andreas çok geniş ve güzel bir oyun kabul etmek lazım.
Ancak benim için GTA Vice City'nin yeri çok ayrı ve hep öyle olacak. Biraz da bu çocukluğumuzla alakalı olan durum. Küçükken sırf GTA Vice City oynayabilmek için sabah 6 veya 7'de kalkar bilgisayar başına geçerdim. Oyunun müzikleri ve atmosferi gerçekten harika.

En son Definitive Edition aldığımda GTA Vice City hemen bitmesin ve daha çok vakit geçireyim diye %100 bitirdim. (gizli paket, yan görevler falan her şey) Ancak San Andreas'ı 2-3 saat anca oynadım ve pek oynayasım gelmiyor. Bende de böyle etkisi var :)

Kasvetli san andreastansa iç açıcı güzel ve altın şehir Vice City'yi seçerim.

(San Andreas'ın Vice City'den daha büyük olduğunu savunuyosunuz. Fakat Cezayir'de en büyük yüz ölçümüne sahip ülkelerden biri ama Belçika Hollanda onun yanında cücük kadar kalsada yaşam kalitesi, ekonomi bakımından kesinlikle daha iyi. Vice City'de San Andreas'a göre öyle işte.)

Geri
Yukarı