GTA Vice City vs GTA San Andreas

GTA Vice City VS GTA San Andreas

• Oy verenlerin toplamı
    125
Ben Vice City'i popüler olduğu zamanlarda bile sevmezdim. Lakin San Andreas bir farklıdır.
Kabul edelim çok iyiydi.

Küçükken çok oynadığım için SA diyorum. Daha çok Vice City oynasaydım onu seçerdim, küçüklüğümde GTA V oynasaydım daha eskileri tat vermezdi.

Eski oyunları anılarımızla hatırlıyoruz. Çocukluğunda kimse bu oyunun şu özelliği neden kötü demedi çünkü daha iyisi yoktu ya da bilmiyorduk.

Son olarak oyunun hikayesini de biraz gömmem lazım adamlar büyük harita yapmış ona bir sözüm yok mesela ryder big smoke sweet bu adamlarla nasıl bağ kurabildiniz adamlarla sadece oyunun %5 le falan beraberiz oyunun başında bir gözüküyolar sonra oyunun sonuna kadar gözükmüyolar mesela oyunu ilk oynayan biri big smoke ve ryder ın hain olma konusunda üzülen var mı adamlar haritayı gezdirmek istıyorlar her yerde görev var her şeyi göstermek istıyorlar bunda sıkıntı yok ama ryder ya da big smoke la beraber haritayı gezseydik en sonda 2'si hain çıksalardı daha güzel olurdu

Ambiyans, çevre, ses, hikaye bakımından Vice City; özgürlük, çeşitlilik ve açık dünya bakımından ise San Andreas. Benim için ikisinin yeri de çok büyük.

VC.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı