Çözüldü Gta Vice City'de "S" tuşu takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTA Vice City'de araba kullanırken kendi kendine frenliyor elimi "W" tuşundan çektikten sonra. Yani mesela ben aracı kullanıyorum, elimi "W" tuşundan çektiğim anda araç duruyor. "S" tuşuna basmadığım halde oyun saçma saçma aracı durduruyor.

Çözüm
Frame Limiter 10 değil 30'a sabitler FPS'i. Alternatif olarak oyunu harici yazılımlarla 60 FPS'e sabitlersen muhtemelen hiç sorun yaşamadan oynarsın. Şu konu aynen GTA VC için de geçerli.

Frame Limiter 10 değil 30'a sabitler FPS'i. Alternatif olarak oyunu harici yazılımlarla 60 FPS'e sabitlersen muhtemelen hiç sorun yaşamadan oynarsın. Şu konu aynen GTA VC için de geçerli.

Çözüm

Hocam sorun devam ederse dediğinizi uygulayacağım.

Reset at PC kardeşim. Aynısı dün bende nostalji yapayım deyip Most Wanted Redux ve Underground 2 Drag oynayayım dedim. Vitesi zor takıyordu, Nitro takılı kalıyordu vs. reset attı düzeldi.

Geri
Yukarı