GTA VI'da olmasını istediğiniz şeyler nelerdir?

İçine girilebilir bina sayısını arttırmaları, GTA 5'teki FBI binasına, skyfall hilesi açıp tepesindeki çatıdan buglayarak girip içerisinde dolaşabildiğimi görünce kendinden geçen bir çocuktum ben :D.
Gezilebilir birden fazla yer koyarlarsa da bayağı güzel olur. Yine GTA5’deki North Yankton’a sonradan gidebilmek için YouTube’daki yalan videoları görüp, helikopterle mapin sınırının dışına çıkmaya falan çalışıyordum.

GTA 5 gibi çocuk oyunu olmaması, GTA 4 gibi erkek adam, sert erkek oyunu olmasını elbette. 🥱👋🏼☠️🤫

Saygılarımla. 🌹

GTA V veya diğer GTA oyunlarına çocuk oyunu demek bence biraz yanlış hocam:).Oyunların tüm teması suç ve bunun üzerine kurulu oynanış biçimi. Hikaye açısından bakarsak tabii ki GTA IV bu konuda GTA V'ye göre daha ağır ve gri tonlu bir hikayesi var ayrıca çok güzel işlenmiş. GTA V ise bu hikayeyi klasik holywood havasına çevirmiş ve içinde hikayeden çok +18 konuşma, şakalaşma, s*x, ırkçılık, sapıklık ve delilik üzerinde durmuş. Tabii evet bunlar oyunun suç temasına iyi işlenmiş ancak dozu fazla kaçmış. Bu saydıklarımın çoğu GTA IV'te de var ancak dediğiniz gibi çocuk havasında değil de yetişkin havasında ve dozu ayarlanarak verilmiş. Benim için ise çok çok ayrı yeri var sol yerimde...sizde saygılar, hürmetler🌹:)

GTA V veya diğer GTA oyunlarına çocuk oyunu demek bence biraz yanlış hocam:).Oyunların tüm teması suç ve bunun üzerine kurulu oynanış biçimi. Hikaye açısından bakarsak tabii ki GTA IV bu konuda GTA V'ye göre daha ağır ve gri tonlu bir hikayesi var ayrıca çok güzel işlenmiş. GTA V ise bu hikayeyi klasik holywood havasına çevirmiş ve içinde hikayeden çok +18 konuşma, şakalaşma, s*x, ırkçılık, sapıklık ve delilik üzerinde durmuş. Tabii evet bunlar oyunun suç temasına iyi işlenmiş ancak dozu fazla kaçmış. Bu saydıklarımın çoğu GTA IV'te de var ancak dediğiniz gibi çocuk havasında değil de yetişkin havasında ve dozu ayarlanarak verilmiş. Benim için ise çok çok ayrı yeri var sol yerimde...sizde saygılar, hürmetler🌹:)
Değerli zeki ve bir o kadar objektif olan hocam, ✍️

Ben diğer GTA'lara çocuk oyunu demedim. GTA 5 çocuk oyunu dedim ki sonuna kadar arkasındayım. 🫠

Araba havadayken kontrol ede dursunlar biz GTA 4 de arabanın havadan yere fizik kuralları eşliğinde düşünce nasıl hasar alacağı gerçeği ile kavrulup duralım. 😶‍🌫️

GTA VC, SA ve IV bambaşka görüşündeyim. 🫴

Beklentim de bu yönde ama RG bir kere bu tadı aldı. Hiç umudum yok GTA 6dan açıkçası ve beklemiyorum şimdilik. Bu sene trailer görürsek biraz motivasyon verir... 🙏🏼

Saygılarımla. 🌹

Değerli zeki ve bir o kadar objektif olan hocam, ✍️

Ben diğer GTA'lara çocuk oyunu demedim. GTA 5 çocuk oyunu dedim ki sonuna kadar arkasındayım. 🫠

Araba havadayken kontrol ede dursunlar biz GTA 4 de arabanın havadan yere fizik kuralları eşliğinde düşünce nasıl hasar alacağı gerçeği ile kavrulup duralım. 😶‍🌫️

GTA vc, sa ve IV bambaşka görüşündeyim. 🫴

Beklentim de bu yönde ama rg bir kere bu tadı aldı. Hiç umudum yok GTA 6'dan açıkçası ve beklemiyorum şimdilik. Bu sene trailer görürsek biraz motivasyon verir... 🙏🏼

Saygılarımla.

Değerli yanıtınız için teşekkürler, yanlış anlaşılmış ya da yanlış bir anlatım tarzı kullanmış olmalıyım. Ben kesinlikle sizin görüşünüze zıtlıkta bir şey söylemek istemedim. Ben de sizin görüşünüzün arkasındayım. Ben konuyu sadece tema bakımından ele aldım. Diğer oyunlara göre tabii ki gayet çocuk oyunu oynanış bakımından. Saygılar.

Değerli şair hocam @R.B.D de burdaymış :D
Şahsen düzgün bir hile koruması isterim. 2. Olarak kimse yazmamış ama Lamborghini yerine zentorno demekten bıktım. Artık şu markaları doğru olarak yazsalar keşke. Lamborghini varsa oyunda adı Lamborghini olsun. Saçma sapan isimler uydurmasınlar

Geri
Yukarı