GTA 4'ü özel yapan şeyler

Benim için bu oyunu özel yapan şey eğlenceli olması. Çünkü yüksek ayarlarda buglu oluyordu. Düşüğün de düşüğüne aldım ayarları ve birkaç dakikaya bırakırım dedim ve... Oyunun başına oturdum ve şu an bir buçuk saatim var. Oyun cidden eğlenceli olunca ayarlar çok etkili olmuyor. Sizin için bu oyun neden özel? @GreatestOfAlltimes

Sağlam hikayesi, hikayesi ile bağlantılı zevkli DLC'leri, fizikleri, araç sürüşü denebilir

"Niko It's Roman, lets go bowling!" 😀

Şaka bir yana; çok güzel ve benimseyebileceğimiz bir hikayesi vardı. Oyunun fiziği muhteşemdi.

Yapay zeka daha iyiydi. Polisler buna en iyi örnek. Aykırı bir hareket yaptığında silahı doğrultuyorlar, ateş etmiyorlar. Araçla önünü kesmeye çalışıyorlar. GTA 5'e bakıyorsun, sanki toplu katliam yaptık. Anında ateş ediyor polisler. Diğer NPC'ler de iyiydi. Araçtaki adama silah doğrulttuğunda iniyor. Çatıştığın NPC yaralandığında silahı yere düşüyor. Bu gibi çok güzel ayrıntılar var oyunda.

Her ne kadar grafik olarak renksiz bir deneyim sunsa da oynanış olarak tüm GTA serisini tokatlar bana göre.

Benim için bu oyunu özel yapan şey eğlenceli olması. Çünkü yüksek ayarlarda buglu oluyordu. Düşüğün de düşüğüne aldım ayarları ve birkaç dakikaya bırakırım dedim ve... Oyunun başına oturdum ve şu an bir buçuk saatim var. Oyun cidden eğlenceli olunca ayarlar çok etkili olmuyor. Sizin için bu oyun neden özel? @GreatestOfAlltimes

100K PC'de bile kasası, berbat optizasyonu ve berbat atmosferi.

Tüm GTA serilerinde siz Amerikalısınız fakat bu oyunda Niko aynı bizim gibi Amerika'ya yabancı biri, bence bu oyunu oynanabilir, güzel bir oyun yapıyor.

Rockstar'ın 2 yeni emaneti.
Euphoria(umarım yanlış yazmamışımdır)fizik motoru.
Rage grafik motoru.
Bazı insanlar içinde biraz daha karanlık bir tonu olması.

Atmosfer berbat, karanlık, kasvetli, diyen arkadaşlar; Niko'nun kendisi de karanlık, oyunun hikayesi de karanlık, oyun bir nevi drama üzerine kurulu. Çok sıkıntı ediyorsanız milyon tane grafik modu var, istemediğiniz kadar rengarenk bir hal alıyor oyun. Bu oyunu o atmosferi hissederek oynamazsanız tadı çıkmaz. Dünyanın en iyi fiziklerine sahip bir oyundur, kendine has özelliği budur, GTA'yı belki bir daha hiç öyle göremeyeceğiz o yüzden çok özel bir oyundur, ölene kadar oynamaya devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı