GTA V'in güncellemesi nasıl yapılır?

ruzgaryldz

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar;

İtiraf etmem gerekir ki bugüne değin hiçbir oyunu satın almadım ve bundan dolayı bazı konularda da sizin kadar bilgili, tecrübeli değilim. Bugün bir ilki gerçekleştirerek (Çok önceden de yapmam gereken bir konuydu.) iş çıkışı GTA V oyununu bir teknoloji mağazasından alacağım. Ama bu konuda bazı bilgilerin tarafımla paylaşılmasını rica ediyorum.

GTA V oyununa dair farklı sitelerde güncellemelerin geldiği yazıyor bu konu ile ilgili:

Sorularım:

1-
Benim de güncelleme yapmam gerekir mi?

2- Güncelleme yaparken oyunun sitesinden dosya mı indirmem gerekir veya oyunun içinden bir tıkla doğrudan güncelleme yapabiliyor muyuz?

3- Yanılmıyorsam 2 güncelleme gelmiş. Son güncelleme yapıldığında önceki güncellemeleri de içinde barındırıyor mu? Yoksa hepsini güncellemem mi gerekiyor?

4- Bilmem gereken başka bir konu mevcut mu?

Teşekkür ederim, saygılarımla...

Kutulu bir şekilde alacaksanız dvd'yi koyup next next şeklinde oyunu kuracaksınız yapacağınız işlem bu kadar, ayriyeten bir şey indirmenize gerek yok. Gerekli olan güncellemeleri oyunun launcher'ı kendiliğinden indirip kuracak zaten.

Oyunu kurdum ve rockstar'a üye sayfası açıldı. Bende üyeliğimi gerçekleştirdim. Daha sonra oyuna girmek için tıkladığımda aşağıdaki 5 GB'lık yükleme ile karşılaştım. Acaba kastettiğiniz bu mudur yada bu nedir?

Ekran Alıntısı.JPG

Oyunu kurdum ve rockstar'a üye sayfası açıldı. Bende üyeliğimi gerçekleştirdim. Daha sonra oyuna girmek için tıkladığımda aşağıdaki 5 GB'lık yükleme ile karşılaştım. Acaba kastettiğiniz bu mudur yada bu nedir?

Eki Görüntüle 65056
Bu oyunun 5 GB'lık ilk güncellemesidir. Daha sonra 300 küsür mb'lık iki güncelleme daha indirecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı