GTA V'in hikayesini bitirmeye değer mi?

594046

Centipat
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere, GTA 5 hikayesini tamamen bitirmeye değecek bir hikayesi var mı? Yani bu oyun beni üzer mi? Oyuna zaten Steam'de sahibim. Oyunda şu anlık onlineda takılıyorum. Sizin tavsiyelerinize bağlı oyunun hikayesini oynayacağım. Saatler dökmeme değecek bir hikayesi var mı yazın. Herkese iyi akşamlar.

Oynanmaması için bir sebep yok. En azından GTA 5 gibi bir oyunu bitirmiş olursunuz. Sadece Online'ından ibaret değil. Hikâyesi de gayet sağlam. En azından görevleri eğlenceli.

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere, GTA 5 hikayesini tamamen bitirmeye değecek bir hikayesi var mı? Yani bu oyun beni üzer mi? Oyuna zaten Steam'de sahibim. Oyunda şu anlık onlineda takılıyorum. Sizin tavsiyelerinize bağlı oyunun hikayesini oynayacağım. Saatler dökmeme değecek bir hikayesi var mı yazın. Herkese iyi akşamlar.
Bence ilginç yan görevleri olsun farklı karakterlerle farklı görev tipleri olsun kesinlikle oynamaya değer.

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere, GTA 5 hikayesini tamamen bitirmeye değecek bir hikayesi var mı? Yani bu oyun beni üzer mi? Oyuna zaten Steam'de sahibim. Oyunda şu anlık Online'da takılıyorum. Sizin tavsiyelerinize bağlı oyunun hikayesini oynayacağım. Saatler dökmeme değecek bir hikayesi var mı yazın. Herkese iyi akşamlar.

Herkesin oynayıp bitirmesini istediğim bir hikayesi var ben çok beğeniştim zamanında sizinde beğeniceğinizi umuyorum kesinlikle değer.

2013 te çıkmış bir oyun olmasına rağmen pek çok oyuna taş çıkartır. Bazı görevlerde yeri geliyor kalp ritmin çok yükseliyor, görevlerde arkdaki müzikte dahada heyecanlandırıyor oyunu. Hikayesini spoiler duymadan bitirmeye çalış, ben zamanında duydum tüm hevesim kaçtı maalesef.Geçen yaz bitirdim hikayeyi, çok da beğendim. Kesinlikle deneyin derim.
Oyunun en beğendiğim noktasıda; film gibi ilerlemiyor oyun yani bazı görevlerde karar verme özelliği bulunuyor. Olacak şeyleri sen belirleyebiliyorsun.

Hikaye olarak Gta San Andreas kadar beni etkilemedi açıkçası ama kesinlikle oynanması ve bitirilmesi gereken bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı