GTA V'in hikayesini bitirmeye değer mi?

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere, GTA 5 hikayesini tamamen bitirmeye değecek bir hikayesi var mı? Yani bu oyun beni üzer mi? Oyuna zaten Steam'de sahibim. Oyunda şu anlık onlineda takılıyorum. Sizin tavsiyelerinize bağlı oyunun hikayesini oynayacağım. Saatler dökmeme değecek bir hikayesi var mı yazın. Herkese iyi akşamlar.
Güzel görevler var ben bitirdim iyi bence fena değil bitir bence

Herkes bayağı olumlu cevap vermiş. Benim de başlayasım geldi. Sanırım yarın oynamaya başlayacağım.

Hikaye olarak Gta San Andreas kadar beni etkilemedi açıkçası ama kesinlikle oynanması ve bitirilmesi gereken bir oyun.
Kanka GTA: SA'yı ve diğerlerini zamanında almadım ve pişmanım. Şimdi istesem de oynayamam. Satıştan kalktığı için.

Herkes bayağı olumlu cevap vermiş. Benim de başlayasım geldi. Sanırım yarın oynamaya başlayacağım.

Kanka GTA: SA'yı ve diğerlerini zamanında almadım ve pişmanım. Şimdi istesem de oynayamam. Satıştan kalktığı için.
Oyunda en beğendiğim nokta karar vermeyi oyunun bize sunması, gta 4 de de böyle bir olay var ama o oyunun hikayesi bir yerden sonra, artık bitsinde ne oluyorsa olsun, o kıvama geliyor yani sıkıcı olmaya başlıyor görevler.

Kanka GTA: Sa'yı ve diğerlerini zamanında almadım ve pişmanım. Şimdi istesem de oynayamam. Satıştan kalktığı için.

Hala internette kopyaları dolaşıyor orijinal pek farkı yok hatta orijinal oyundan daha iyi optimizasyonu var kopya versiyonları.

Geri
Yukarı