Çözüldü GTA V'te kablosuz kulak içi kulaklık çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Kulaklık diğer şeylerde çalışırken GTA V'e girdiğimde çalışmıyor neden? Sadece 1-2 saniye ses geliyor sonra gidiyor.

Çözüm
Denetim masası / Donanım ve Ses / Aygıtlar ve Yazıcılar oradan kulaklığın ismini bulup sağ tıkla özellikler de. Daha sonra hizmetler bölümüne gelip ' Eller boşta telefon ' seçeneğinin tikini kaldır. %95 çözülmesi gerekiyor.
Denetim masası / Donanım ve Ses / Aygıtlar ve Yazıcılar oradan kulaklığın ismini bulup sağ tıkla özellikler de. Daha sonra hizmetler bölümüne gelip ' Eller boşta telefon ' seçeneğinin tikini kaldır. %95 çözülmesi gerekiyor.

Çözüm
Ayarlardan değiştir, hoparlör'ün var mı?

Ayarlardan Headphones'u seçiyorum zaten. Hayır.

Denetim Masası / Donanım ve Ses / Aygıtlar ve Yazıcılar oradan kulaklığın ismini bulup sağ tıkla özellikler de. Daha sonra hizmetler bölümüne gelip ' Eller boşta telefon ' seçeneğinin tikini kaldır. %95 çözülmesi gerekiyor.

Bakacağım birazdan. Teşekkürler.

Denetim Masası / Donanım ve Ses / Aygıtlar ve Yazıcılar oradan kulaklığın ismini bulup sağ tıkla özellikler de. Daha sonra hizmetler bölümüne gelip ' Eller boşta telefon ' seçeneğinin tikini kaldır. %95 çözülmesi gerekiyor.

Düzeldi gibi ya. En azından 1-2 saniye sonra gitmedi bu sefer ses. Sağ olasın hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı