Çözüldü GTA4: Tbogt "GTA tbogt in the crosshairs" görevinde oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Raynez

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 2x8 3200mhz (2666mhz'de çalışıyor)
Ekran kartı
MSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC 4GB 192B
Anakart
H510M-E
İşlemci
İ5 10400f
GTA 4 tbogt "in the crosshairs" görevinde bulgarian ın adamlarını indirdikten sonra oyun bir süreden sonra çöküyor. Ve her zaman göreve tekrar başladığımızda gine aynısı oluyor. Oyunda sadece Türkçe yama kurulu ama sorun onda değil çünkü daha önce bir sorunla daha karşılanmıştır yamada sıkıntı yok. Başka ekstra hiçbir şey yüklü değil. Yabancı kaynaklarda da güvenli bilgiler yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu Steam'den indirmeme rağmen bende de aynı sorun olmuştu. Oyunu ve DLC'sini 2 yıl önce bitirmiştim uyumluluk sorunuydu galiba sebebi.

Vallahi nasıl oldu bilmiyorum ama sıkıntıyı çözdüm hem Türkçe yamayı sildim hem de CPU 1 yaptım hangisi işe yaradı bilmiyorum.
Oyunu Steam'den indirmeme rağmen bende de aynı sorun olmuştu. Oyunu ve DLC'sini 2 yıl önce bitirmiştim uyumluluk sorunuydu galiba sebebi.

Vallahi nasıl oldu bilmiyorum ama sıkıntıyı çözdüm hem Türkçe yamayı sildim hem de CPU 1 yaptım hangisi işe yaradı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı