GTA5 Çalıştıracak bilgisayar topluyorum

Makaleler
42
Yer
Gebze Çayırova Kocaeli
Daha fazla  
Ben bir oyun bilgisayarı topluyorum ve özellikle gta 5'i rahat rahat çalıştıracak bir pc peşindeyim aşağıya bana uygun olan parçaları sıraladım.

Tavsiye edeceğiniz veya düzelteceğini bir şey varsa yazarsanız çok memnun olurum. Birde ayrıca bu sisteme nasıl bir kasa ve nasıl bir power supply gerekli?

Şuan kullandığım kasa budur; Yakamoz PC | 2.El Bilgisayar | Pc Teknik Servis | Notebook Teknik Servis | Veri Kurtarma Sistemleri | G sizce bu kasa uyar mı? Ayrıca kasaya da cooler master 460W RS460-PCAP-A3 power supply takılıdır.

Kasayı ve/veya power supply'ı değiştirmem gerekir mi? Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar...

• Sapphire AMD Radeon™ R9 270X 2gb gddr5 ram pcle 16 256 bit ekran kartı
  • Asus M5A78L-M USB 3.0 Socket AMD AM3+ 7.1 Channel Audio motherboard
  • 4x 3800 MHz Quad Core PC base AMD AM3+ işlemci
  • Kingston 4 GB 240-pin DIMM DDR3 RAM 1600 MHz PC Memory ram
  • SEAGATE 1TB SAS 3, 5ER BULK ST1000NM0023

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı arkadaşlar özellikle GTA 5 için sistem topluyorlar. Daha çıkmayan oyunun sistemini neden topluyorsunuz arkadaşlar? Bırakın oyun çıksın, çıktığında da daha güncel donanımlar piyasada olur ve optimizasyon konusunda oluşabilecek sıkıntıları minimuma indirmiş olursunuz. Hele ki Rockstar Games, oyunu konsoldan PC'ye port etme konusunda bir GTA 4 faciası daha yaşatırsa zaten işimiz iş olacak. Bunları düşünün derim, sütten diliniz yansın bence.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı