GTA5 için orta düzeyli sistem tavsiyesi

Evet, oynayabilirsin. İleride 1920x1080 geçip Full HD tadını yakalaman dileğiyle :)

Teşekkürler monitörde başka zamana artık benim şuan işletim sistemim windows 7 home basic 32 bit ben bunu yeni toplayacağım sisteme nasıl geçireceğim 64 bit olarak orayı bilmiyorum sizin bir bilginiz varmı bu konuda? windows yazılım fiyatları çok pahalı yani

Teşekkürler monitörde başka zamana artık benim şuan işletim sistemim windows 7 home basic 32 bit ben bunu yeni toplayacağım sisteme nasıl geçireceğim 64 bit olarak orayı bilmiyorum sizin bir bilginiz varmı bu konuda? windows yazılım fiyatları çok pahalı yani

Satın almalısın, başka yolu yok bildiğim kadarıyla. Zaten artık W7'nin desteği kalktı, bir koşu W8.1'e geç istersen. Unutmadan, 300-500TL ödemene gerek yok, serial alman yeterli.

@Silinen üye, hocam aynı anda yazdık galiba, yazınızı görmedim :)

Satın almalısın, başka yolu yok bildiğim kadarıyla. Zaten artık W7'nin desteği kalktı, bir koşu W8.1'e geç istersen. Unutmadan, 300-500TL ödemene gerek yok, serial alman yeterli.

@Silinen üye, hocam aynı anda yazdık galiba, yazınızı görmedim :)

Teşekkürler yanlız burdada fiyatlar 300-500 arasında geziyor yani serial nasıl alacağım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı