GTA'da verilen 1M dolar nasıl harcanmalı?

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sevgili forumlular, GTA onlinea yeni girdim ve verilen 1 milyon hakkında ne yapmalıyım bilmiyorum. Ev ve araba almak istiyorum ama hangisini almalıyım bilemiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ev alma, çok bir işe yaradığı söylenemez ilk önce garaj ve araba almalısın ayrıca güzel silahlarda al levelini geliştir araba olarak Jugular öneririm

Merhabalar sevgili forumlular, GTA onlinea yeni girdim ve verilen 1 milyon hakkında ne yapmalıyım bilmiyorum. Ev ve araba almak istiyorum ama hangisini almalıyım bilemiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Criminal Enterprise Starter pack varsa zaten helikopteriniz bile oluyor. Sadece bir tane daha High-End apartman alın. Sonra Ben 500K'ya Military Rifle almıştım ve gayet memnunum.

Ben 600.000 bin dolara Villa almıştım. 300.000'e de çöp bir araba almıştım. Sonra sebebini bilmiyorum oyun 1.000.000 daha verdi. Onun 750.000'ine de Zentorno aldım. Artan paraya arabayı modifiye ettim. Kalan parayıda çar çür ettim. 🙂

İlk başta oyunun bedava verdiği ev, bunker, araba falan vardı, onlar hala varsa onları alın. Sonra biraz bunkerdan ve görevlerden para kazanın ve 1.500.000 dolara şirket açın. Şirket gerçekten karlı oluyor, her araba 100.000 Dolara satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı