Gtatr.com güvenilir mi?

semih 85

Centipat
Yer
Isparta Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus PRIME A320M-K | Asus TUF GTX 1650 D6 (75w) | AMD Ryzen 5 1600 (PiR-B2) | Patriot Viper Steel 16GB (8x2) 3000Mhz | ADATA SU630 240GB | WD Blue SN550 500GB M.2 |

GTA 4 için Türkçe yama arıyorum bunu buldum. Bu site güvenilir mi? Exe ile kuruyor yamayı virüs müdür?

GTA 4 için Türkçe yama arıyorum bunu buldum. Bu site güvenilir mi? Exe ile kuruyor yamayı virüs müdür?

Ben kendim kullanıyorum GTA4 Türkçe icin, problem yok indir kur gec.

En düzgün sitelerden, özellikle Türkçe yaması çok kaliteli. Autoinstall ve unistall'ı var yedek almana vs bile gerek yok.

Evet, güvenlidir. GTA 4'ü alıntıladığınız yama ile ile 2 kez bitirdim, 3.'ye gidiyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çevirileri mükemmel. Orijinallikten çıkmayan, esprisiz bir yamadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer GTA oyunları için siteye göz atmanızı tavsiye ederim.

Evet, güvenlidir. GTA 4'ü alıntıladığınız yama ile ile 2 kez bitirdim, 3.'ye gidiyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çevirileri mükemmel. Orijinallikten çıkmayan, esprisiz bir yamadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer GTA oyunları için siteye göz atmanızı tavsiye ederim.
Yanlış anlaşılmasın GTATR'nin bildiğim kadarıyla kendi çeviri grubu yoktur. Farklı GTA içeriklerinin güzelce toplandığı bir platformdur.

Sitedeki yamaların hepsi fark farklı kişiler/gruplar tarafından yapılmıştır. Gördüğüm kadarıyla V dışındaki tüm yamalar kalitelidir. Hepsi son yıllarda yeniden ve sıfırdan hazırlanmış. İyi oyunlar.

Yanlış anlaşılmasın GTATR'nin bildiğim kadarıyla kendi çeviri grubu yoktur. Farklı GTA içeriklerinin güzelce toplandığı bir platformdur.

Sitedeki yamaların hepsi fark farklı kişiler/gruplar tarafından yapılmıştır. Gördüğüm kadarıyla V dışındaki tüm yamalar kalitelidir. Hepsi son yıllarda yeniden ve sıfırdan hazırlanmış. İyi oyunlar.
Evet, haklısınız hocam. Yalnız V için kullanmadım, bir arkadaşıma önerdim ve gayet memnun kaldı. Onun sisteminden yamaya baktım gayet güzeldi. Sanırsam denemediğim için yamanın avantajlarını ya da dezavantajlarını bilmiyorum. Eğer yazarsanız sevinirim. Çünkü yakında ben de deneyeceğim. Teşekkürler :).

Geri
Yukarı