GTS250 ile CS:GO oynanır mı?

Hocam CS:GO işlemciye yüklenen bir oyun daha çok. Testteki işlemciye baktınız mı? Benim mi yanlışım var?
2600K kullanılmış fakat yine de çamur gibi grafiklerde 30-40 FPS'de oynamaz. GTS 250 dediğim gibi R7 240 ayarında bir kart, hatta çok ufak da bir üstünlüğü var. R7 240 kullanmış birisi olarak 900P'de gayet iyi değerlerde oynuyordum.

GTA V bile oynarsın. CS:GO' da tüm ayarlar ultra 1080P' de 60+ görürsün.
Ekran kartına ne oldu?

Ama çarpan kilidi açık ve işlemci performansına kaç yıllık olduğuna bakarak karar vermiyoruz. Arkadaş OC da yapmış olabilir.
Al kendi işlemcin ile cevap vereyim sana mimari olarak işlemci çok geride ghz arttırsa ne olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2600K kullanılmış fakat yine de çamur gibi grafiklerde 30-40 FPS'de oynamaz. GTS 250 dediğim gibi R7 240 ayarında bir kart, hatta çok ufak da bir üstünlüğü var. R7 240 kullanmış birisi olarak 900P'de gayet iyi değerlerde oynuyordum.
Hmm. Mesajı düzenledim zaten. Ben GT 420 ile pek performans alamayınca ona göre kıyaslama yaptım. Evde R7 240 da var gidip test edeyim bari. İşlemci de i5-3470.

Hmm. Mesajı düzenledim zaten. Ben GT 420 ile pek performans alamayınca ona göre kıyaslama yaptım. Evde R7 240 da var gidip test edeyim bari. İşlemci de i5-3470.

Al sana çöp işlemcili testleri de atayım, yine gayet iyi sonuçlar veriyor ve yine 1080P:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@MelihTMF Evet, 8 yıllık işlemcinin Ryzen 5 1600 AF gibi güncel mimarili bir işlemci ile çoğu oyunda yakın performans vermesi dediğimi destekler nitelikte.

Al sana çöp işlemcili testleri de atayım, yine gayet iyi sonuçlar veriyor ve yine 1080P:

Haklısınız hocam da, oyun çok değişti. Tehlikeli Bölge falan geldi. Oyun 4 yıl da aynı kalamazdı zaten. Güncel test yok ki paylaşalım.

GTS 250, R7 240 gibi bir şey. 1080P'de gayet iyi sonuçlar veriyor.
Attığınız video 2017'nin videosu. Oyuna zibilyon tane güncelleme geldi. O gösterilen değerlerin altında değerler alacaktır yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı