GTS250 ile CS:GO oynanır mı?

@MelihTMF Evet, 8 yıllık işlemcinin Ryzen 5 1600 AF gibi güncel mimarili bir işlemci ile çoğu oyunda yakın performans vermesi dediğimi destekler nitelikte.

Haklısınız hocam da, oyun çok değişti. Tehlikeli Bölge falan geldi. Oyun 4 yıl da aynı kalamazdı zaten. Güncel test yok ki paylaşalım.
Attığınız video 2017'nin videosu. Oyuna zibilyon tane güncelleme geldi. O gösterilen değerlerin altında değerler alacaktır yüksek ihtimalle.
Yine de 150 FPS düşecek değil ya, adam o kartla 1080P'de oynuyor.

Ayrıca R7 240 kullanan da bir arkadaşım var, benimdi kart hatta ben sattım, şu an gayet iyi oynuyor 1366x768'de. Yani gömmeye gerek yok, oynatıyor.

Biz gömmeye uğraşmıyoruz. Neden gömelim? Bunun bize faydası ne? Biz arkadaşın yapmak istediğini kendisi denemeden önce fazla umutlanmamasını istiyoruz ki "Ulan siz böyle böyle demiştiniz, X FPS alıyorum yalancılar!" demesin bize sonra.

Tabi bu paylaşılan değerler teoride böyle. Pratikte denemeden bilemeyiz ne olacağını.

Biz gömmeye uğraşmıyoruz. Neden gömelim? Bunun bize faydası ne? Biz arkadaşın yapmak istediğini kendisi denemeden önce fazla umutlanmamasını istiyoruz ki "Ulan siz böyle böyle demiştiniz, X FPS alıyorum yalancılar!" demesin bize sonra.

Tabi bu paylaşılan değerler teoride böyle. Pratikte denemeden bilemeyiz ne olacağını.
Tamam, ben de size diyorum ki, bu kart aşağı yukarı R7 240 gücünde. R7 240 da CS:GO'yu rahat oynatıyordu. Arkadaş isterse dener ve görür. 768P'de falan gayet iyi oynatır bu kartlar CS'yi.

Al R7 240 1080p ''düşük'' ayarlarda test edilmiş ve Dust II haritasında ortalama 60 FPS alıyor kart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da 2 ay öncesinde çekilmiş. Şimdi de o R7 240! Bu GTS 250! Demeyin lütfen, zaten performans olarak aralarında pek bir fark yok.

Yok öyle çamur gibi grafiklerde 30-40 FPS falan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı