GTX 1050 2GB Overclock Sonuçları

Makaleler
3
Merhaba. Elimde bulunan MSI GTX 1050 2GB ekran kartıma OC denemesinde bulundum. Birkaç donma, takılmalar ve çökmenin ardından stabil değerleri bulduğuma inanıyorum. Ne düşünüyorsunuz? Sizce sürücüyü güncellemeli miyim? Uzun süredir 399.24 sürümünü kullanıyorum.

Model: MSI GTX 1050 2GB

408779

OC öncesi Kombustor'un verdiği FPS 50 civarlarındaydı. Oyundan oyuna değişmekle beraber 8-15 FPS arası artış olduğunu söyleyebilirim.

408778

Şu an sadece GTA 5'te sorun yaşıyorum fakat sebebini bulamadım. Oyunu alta aldığımda veya Shift+TAB yapıp Steam Overlay'i açtığımda hafif takılmalar meydana geliyor. Yazı yazmaya çalıştığımda takılmalar oluşuyor. Bu sorunu çözmeyi başarabilirsem mevcut ayarları kullanmaya devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerler güzel. Ben çekirdek hızını +125'ten yukarı çıkartamamıştım. +130 yapınca oyun kapanıyordu. Ancak GTA 5'teki sorunu bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı