GTX 1050 Ekran Kartını Nereden Almalıyım?

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
GTX 1050 2GB ekran kartı alacağım ama çok fazla site var ve kararsız kalıyorum. Vatan sitesini önermiyorlar. Yani bir sorun yaşamak istemiyorum. Bütçem 1.300 lira taksitle alacağım dolar da yükselmiş ama daha fazla yükselebilir. Önerebileceğiniz uygun ve güvenli bir site var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ben bu kartı 900 iken alacaktım işe girdim ve ilk maaşımı alamadan fiyatı 2000'lere çıktı. HepsiBurada'dan alabilirsin.

Bilgisayar parçalarını fiziksel dükkanları olan yerlerden almanın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Vatan'ın fiyatı bazı ürünler de daha yüksek olabilir ancak bir sorunla karşılaştığınızda elinize faturanızı alıp en yakın mağazasına uğrayabilirsiniz. Fiziksel dükkanı olmayan yerlerden aldığınız üründe ise ürününüz günlerce kargoda sürünecektir.

GTX 1050 2GB ekran kartı alacağım ama çok fazla site var ve kararsız kalıyorum. Vatan sitesini önermiyorlar. Yani bir sorun yaşamak istemiyorum. Bütçem 1.300 lira taksitle alacağım dolar da yükselmiş ama daha fazla yükselebilir. Önerebileceğiniz uygun ve güvenli bir site var mı? Teşekkür ederim.
İkinci el alım satım bölümünde RX 480 satıyor Pantheon. 2 GB 1050 alacağınıza bu kartı alın çok daha iyi bir ekran kartı almış olursunuz. Ayrıca güvenilir birinden almış olursunuz.
Satılık - RX 480 8GB MSI GAMING X

Bilgisayar parçalarını fiziksel dükkanları olan yerlerden almanın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Vatan'ın fiyatı bazı ürünler de daha yüksek olabilir ancak bir sorunla karşılaştığınızda elinize faturanızı alıp en yakın mağazasına uğrayabilirsiniz. Fiziksel dükkanı olmayan yerlerden aldığınız üründe ise ürününüz günlerce kargoda sürünecektir.
Vatan daha beter. Bu ürünü şu anda alırsanız yarın elinize geçer, hem paranız cebinizde kalır hem de daha performanslı bir kart almış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı