Çözüldü GTX 1050 FPS Düşmesi Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

t1515

Decapat
GTX 1050 kullanıyorum yaklaşık 5 gündür anlamadığım FPS düşmesi yaşıyorum CS:GO'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Ben sorunumun son gelen 1803 update sonrası oluştuğunu düşünüyorum bu yüzden format atmayı düşünüyorum. Eğer çözüm alabilirsem buradan tekrar belirtirim.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Ben sorunumun son gelen 1803 update sonrası oluştuğunu düşünüyorum bu yüzden format atmayı düşünüyorum. Eğer çözüm alabilirsem buradan tekrar belirtirim.
Windows 10 sıfırlama özelliği ile dosyalarımı saklayarak sıfırladım ve sorunum düzeldi. Muhtemelen son gelen update güncellemesinden kaynaklandı. Öneri sunan herkese teşekkürler.
DDU ile silip yükledim bir şey değişmedi.
HDD Tune ile taratma yaptım hiçbir problem bulmadı bu da ss i:
Oyun başlatma kısmına verilen komutları da ekledim yine değişen bir şey olmadı.

Bu arada bilgisayar özelliklerim;
Amd Ryzen 1300X 3.5ghz
8gb ddr3 ram
2gb nvidia gtx 1050

Şuan oyun içerisinde aldığım fps mirage haritasında 90 lara kadar düşüyor. Görev yöneticisinde ise oyundayken absürt bir şey gözükmüyor.Ayın 14ünde Windows 10 1803 güncellemesi yapılmış otomatik benim düşüncem bu güncellemeden kaynaklı olabileceği yönünde.

1050 TI-i3 6098p sistemimle 130-200 FPS arası değerler alıyorum. Üstelik bu değerler botlarla. Yani sisteminiz de sorun yok. Oyundan kaynaklı.

Windows 10 sıfırlama özelliği ile dosyalarımı saklayarak sıfırladım ve sorunum düzeldi. Muhtemelen son gelen update güncellemesinden kaynaklandı. Öneri sunan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı