Çözüldü GTX 1050 FPS için en iyi Driver?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O zamanda eski oyunlarda FPS düşüşü yaşamak kaçınılmaz oluyor şahsen Studio Driver'la daha keyifle oynadıgım cok oyun oldu NVIDIA algoritma değişik.

Evet maalesef kaçınılmaz bir şey planlı eskitmenin planı bu zaten. Eski ekran kartlarında FPS düşüşü yapıyorlar ama yeni oyunlarda da yüksek FPS almanı sağlıyorlar. Bunun çözümüde yeni ekran kartı almak oluyor. Bu da her yıl ekran kartı yenilemen anlamıda gelir. Şu anki kurda da zaten geçinmek zorken en son ekran kartı modelini her sene almakta bayağı lüks bir şey.
Planlı eskitme mevzusu olabilir. Ama en güncel Driver'ı kullanmazsan yeni çıkan oyunlarda eğer oynayacaksan (RDR 2 gibi)güncel Driver'ı olan kişilere göre FPS sıkıntıları yaşarsın. O yüzden en son çıkanı kullanmanı tavsiye ediyorum.

Planlı eskitme mevzusu olabilir. Ama en güncel Driver'ı kullanmazsan yeni çıkan oyunlarda eğer oynayacaksan (RDR 2 gibi)güncel Driver'ı olan kişilere göre FPS sıkıntıları yaşarsın. O yüzden en son çıkanı kullanmanı tavsiye ediyorum.

O zamanda eski oyunlarda FPS düşüşü yaşamak kaçınılmaz oluyor şahsen Studio Driver'la daha keyifle oynadıgım cok oyun oldu NVIDIA algoritma değişik..

O zamanda eski oyunlarda FPS düşüşü yaşamak kaçınılmaz oluyor şahsen Studio Driver'la daha keyifle oynadıgım cok oyun oldu NVIDIA algoritma değişik.

Evet maalesef kaçınılmaz bir şey planlı eskitmenin planı bu zaten. Eski ekran kartlarında FPS düşüşü yapıyorlar ama yeni oyunlarda da yüksek FPS almanı sağlıyorlar. Bunun çözümüde yeni ekran kartı almak oluyor. Bu da her yıl ekran kartı yenilemen anlamıda gelir. Şu anki kurda da zaten geçinmek zorken en son ekran kartı modelini her sene almakta bayağı lüks bir şey.

Çözüm
Şunuda ekstradan ekleyeyim bazen Windows 10'un güncellemeleri de FPS düşüşleri yapar. 1803 sürümü ilk çıktığında GTA 5'te ortalama 20 FPS kaybetmiştim 1703'e geri döndüğümde sorun ortadan kalkmıştı. Şu anda ise son sürümde yani 1909 dayım FPS sorunları çözüldüğü için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı