GTX 1050 Gaming X 2G güç kablosu sorunu

Comofcity

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba . Dün GEFORCE GTX 1050 GAMING X 2G aldım. Alırken araştırdım harici güç bağlantısı istemiyor deniyordu. Lakin eve geldim taktım ışıkları falan yanıyor ama hata verdi. Ekran kartınızın üç bağlantısı yapınız diye sonra baktım 6 pinli güç girişi var fakat benim kasada öyle bi çıkış yok. Acaba 3 harddisk bağladım 350 PSU mu yetersiz kalıyor sitesinde 300W yazıyor ve 75W güç harcağını söyleniyor yoksa illa bu karta güç bağlantısı mı gerekir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer ekstra fanlı bir ekran kartı aldıysan güç bağlantısı gerekir. ama ekstra fanı olmayan bir ekran kartı aldıysan güç bağlantısı gerekmez. eğer ekstra fanı varsa 400W psu almanı tavsiye ederim.

Psu'nun kurtarması lazım. Özel soğutmalı modellerde her zaman ek pin girişi bulunur. Eğer bu kablodan yoksa PSU'da baya eski demek ki. Yenilemenin zamanı gelmiş

Dosya Ekleri

• pcie-connectors.jpg
    pcie-connectors.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 96
Psu'nun kurtarması lazım. Özel soğutmalı modellerde her zaman ek pin girişi bulunur. Eğer bu kablodan yoksa PSU'da baya eski demek ki. Yenilemenin zamanı gelmiş
aslında kasayı 2 sene önce değiştim diğer psu patlamıştı:D neyse artık yeni bi psu alsam iyi olacak aparatlar para dökmekten iyidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı