GTX 1050 İçin 200 TL Eski İşlemci Önerisi

Aman diyim uzak dur. Pegatron seni pişman eder hatta geçen konu açan arkadaş vardı Pegatron 3.0 soketli ekran kartlarını açamıyormuş.

Canın yanmasın!

O Dark soğutucu bence senin sistemine fazla onu düşürüp başka bileşenlere ayır bütçeyi. Güzel fakat çok fazla senin için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun yanında ethernet girişleri de bozuluyor ve driver konusunda sıkıntı çıkartır.
İyide ben bu anakartın parçalarını satmadan önce ram'i da görüyordu, ekran kartını da, işlemciyi de. Hiçbir sıkıntısı yok bu anakartın. Ama biosunu güncellememiştim. Nasıl güncelleyeceğimi de bilmiyorum. Hayatımda hiç öyle bir şey yapmadım. Bir tek format atmayı biliyorum. :D
Şimdi 200 tl daha verip anakart mı almalıyım? Bence bu beni idare eder.

Bence bu beni idare eder.

Bize gelenler kötü çıkmış olabilir belki senin şansına bir sorun çıkartmayacak. Pegatron'da mı GTX 1050 çalıştırdın ? Bir arkadaşa teknik servis çalıştırmaz demişti. Güncelleme işini servislerini mesaj atarsın onlar sana döner ve atarlar dosyayı.

Bence bunu kullanma 900 liran kaldı sanırım ?

Bize gelenler kötü çıkmış olabilir belki senin şansına bir sorun çıkartmayacak. Pegatron'da mı GTX 1050 çalıştırdın ? Bir arkadaşa teknik servis çalıştırmaz demişti. Güncelleme işini servislerini mesaj atarsın onlar sana döner ve atarlar dosyayı.

Bence bunu kullanma 900 liran kaldı sanırım ?
Evet. Anakart ve Ekran kartı var elimde. 900 liram kaldı.
9800 gt 'yi çalıştırmıştım.

Hocam 9800 GT 3.0 mı ? GTX 1050 ile denk değil yapısı :)

O paraya 8 GB DDR4 bellek, G4560 işlemci ve H110 anakart alınır 10 numara sistem olur. HDD sonra eklersin veya kullanılmış alırsın.
Adsız.png

High Power 400W Eco Serisi Güç Kaynağı
GSKILL (4GBx2) DDR3 1600 Mhz - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 527368473
Tahmini Teslimat Zamanı
Dark Freezer X120 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu
Böyle mi mantıklı? Yoksa resimdeki gibi mi? Resimdeki gibi yaparsam elimde para kalmıyor. Benim dediğim gibi yaparsam elimde 500 tl gibi para kalıyor.

Hatta başka 1156 pin anakart bile alabilirim.

Eki Görüntüle 288014
High Power 400W Eco Serisi Güç Kaynağı
GSKILL (4GBx2) DDR3 1600 Mhz - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 527368473
Tahmini Teslimat Zamanı
Dark Freezer X120 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu
Böyle mi mantıklı? Yoksa resimdeki gibi mi? Resimdeki gibi yaparsam elimde para kalmıyor. Benim dediğim gibi yaparsam elimde 500 tl gibi para kalıyor.

Hatta başka 1156 pin anakart bile alabilirim.
Aslında resimdeki sistemi A320M anakart ve Athlon X4 950 ile kursan hem çok iyi performansı olur, hem de AM4 olduğu için ileriye dönük olur ama onun için 120 lira daha gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı