GTX 1050 için Anakart ve İşlemci Önerisi

Şu anda Vatan'da Ryzen 2600 ucuz. Kaliteli ve 1050' den çok daha iyilerini besleyebilecek bir işlemci. Ona uygun bir b450m Anakart al ki benim gibi Bios Update ile kendini heba etme.

Net bir bütçe belirtirseniz önerilerimiz daha sağlıklı olur. Tavsiyem R5 2600 almanız, çok güçlü bir işlemcidir. İleride ekran kartı değiştirdiğinizde işlemci değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Net bir bütçe belirtirseniz önerilerimiz daha sağlıklı olur. Tavsiyem R5 2600 almanız, çok güçlü bir işlemcidir. İleride ekran kartı değiştirdiğinizde işlemci değiştirmek zorunda kalmazsınız.
Bende de bu işlemciden var öneririm bu işlemciyi ama arkadaş düşük bütçe demiş biraz dikkat edelim cevaplarken.

İleride upgrade yapma ihtiyacı olmasın diye R5 2600 önerdim. Bütçe düşük ama ne kadar düşük belirtmemiş farkındaysanız. Gerekli gereksiz alıntı yapmayın. Cevap verirken neye dikkat edip neye etmeyeceğimi sizden iyi biliyorum emin olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı