GTX 1050 için HMDI to VGA önerisi

Unlucky king

Hectopat
Daha fazla  
Bende Asus GTX 1050 2 GB var. Ekran kartım var ekranım ise BenQ G922HDAL
ekran kartım normalde DVI-D olarak kullanılıyor ve ekranım VGA olduğu için dönüştürücü kullanmam lazım. Fakat DVI-D sadece HD görüntü veriyormuş yani DVI-D to VGA olmuyor. Ben de ekran kartımın üzerinde olan HDMI bölümüne kullanarak görüntü almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz herhangi bir dönüştürücü varsa önerebilir misiniz ya da yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin. Yeni PC aldım fakat buna dikkat etmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Asus GTX 1050 2 GB var. Ekran kartım var ekranım ise BenQ G922HDAL
ekran kartım normalde DVI-D olarak kullanılıyor ve ekranım VGA olduğu için dönüştürücü kullanmam lazım. Fakat DVI-D sadece HD görüntü veriyormuş yani DVI-D to VGA olmuyor. Ben de ekran kartımın üzerinde olan HDMI bölümüne kullanarak görüntü almak istiyorum. Bana önerebileceğiniz herhangi bir dönüştürücü varsa önerebilir misiniz ya da yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin. Yeni PC aldım fakat buna dikkat etmedim.

Merhaba arkadaşım. Aradğınız soruya cevabı bu bölümde değil, aşağıdaki linkte konu açarsanız daha kolay bulabilirsiniz. Burası modifikasyon bölümü. @MF hocam rica etsem arkadaşa yardımcı olurmusunuz?

Bilgisayar Toplama

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı