GTX 1050 RDR2 Online görevlerde FPS düşüşü

StreetMan

Hectopat
Başlıkta da gördüğünüz gibi herhangi bir göreve girdiğim zaman FPS 15'e düşüyor 15-16-17 ve daha altında takılıyor, 2 saniyeliğine normale dönüyor ardından tekrar düşüyor.

GTX 1050 4 GB ekran kartı, i7 7700HQ işlemcim ve 16 GB RAM'im var. Daha dün satın alıp yükledim oyunu ve ayarları değiştirmeden önce de böyleydi ayarlar karışıktı. Bazıları medium, High Ultra vs. bu sorunu Freeroam'da çözmeyi başardım ama görevlerde düşmeye devam ediyor. Ekran kartı driverlarım güncel, texture quality Medium'da onun dışında çoğu ayar Low'da oynuyorum hiç High veya Ultra yok. Bazıları medium sadece. FPS arttırma tekniği olan veya hangi ayarları yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini düşüğe alıp deneyin. Ekran kartınıza göre performans normal olabilir. Detaylı bilgi için bu video'ya bakabilirsiniz. Video linki. Ve eğer FreeSync açıksa kapatın.
Şuan da videodaki ayarları yaptım Freeroam'da daha çok FPS almaya başladım ve oyun çok daha güzel gözüktü lakin görev problemi hala devam ediyor. Sadece görevde oluyor bu FPS düşüşü şansımı dosyaları doğrulayarak deneyeceğim.

Şuan da videodaki ayarları yaptım Freeroam'da daha çok FPS almaya başladım ve oyun çok daha güzel gözüktü lakin görev problemi hala devam ediyor. Sadece görevde oluyor bu FPS düşüşü şansımı dosyaları doğrulayarak deneyeceğim.
Onuda deneyebilirsiniz evet. Ama ekran kartınızdan dolayı normaldir o FPS değeri.
RDR2 ağır bir oyun.

Geri
Yukarı