GTX 1050 sistem kaç sene götürür?

En azından 1060 3 GB bulmaya çalışın. 1050'den çok daha güçlü...
Eki Görüntüle 1005256
Overclock ile oynamaya çalışıyorum. CS:GO, LoL, Valorant gibi oyunları oynayacaksanız çok uzun süre gider.

1060 fiyatına baktım çok pahalı zaten param olsa 1050'ye hiç girmem bundan önce 3400G'ye baktım ona 2 adet RAM alacağım alırsam ama bu sistem ekran kartlı olduğu için bunu tercij ettim.
Oyunlarda performans artışı alırsın. Ben kendi OC ayarlarım ile GTA V'de +10FPS'ye kadar artış almıştım.

Benim parçalarım aynı olsa siz bana 1800 TL ekran kartı + işlemci veya 1400 TL'ye APU sistem önerisi yapabilir misiniz APU sisteme 2x8 RAM yapacağım elimden bunlar geliyor.
Oyunlarda performans artışı alırsın. Ben kendi OC ayarlarım ile GTA V'de +10FPS'ye kadar artış almıştım.

Benim parçalarım aynı olsa siz bana 1800 TL ekran kartı + işlemci veya 1400 TL'ye APU sistem önerisi yapabilir misiniz APU sisteme 2x8 RAM yapacağım elimden bunlar geliyor.

Son düzenleme:
Monster Abra v12.1.2 sisteme sahibim. Geçen gün kuzenimle co-op Dying Light oynadık ve en düşük ayarlarda bile kastığı için çözünürlüğü düşürmem gerekti. 1050 ekran kartı bu dönem için artık yetersiz.
Hocam onlar en düşük ayarlar değildir. R7 240 ekran kartına sahibim en düşük ayarlarda 30 FPS oynadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı