GTX 1050 sistemde "bu bilgisayar Windows 11 için sistem gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

ali usta

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8gb 2400 mhz
Ekran kartı
gtx 1050
Merhaba Windows 11 yaparken işlemci desteklenmiyor hatası alıyordum Technopat'ın videosunu izleyerek çözdüm şimdi de bu sorunla karşılaşıyorum. Yükseltme sebebim CS:GO'da tam ekran yapamıyorum birisi daha yapamıyordu yükseltince artık yapabiliyorum demişti kısaca bu sorunu nasıl çözerim? Verilerimi kaybetmek istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1680364655044.png
    1680364655044.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci nedir? Bende GTX 1050 kullanıyorum bende de desteklemiyordu işlemcim TPM açarak USB ile kurulumu sorunsuz yapmıştım.

Merhaba Windows 11 yaparken işlemci desteklenmiyor hatası alıyordum Technopat'ın videosunu izleyerek çözdüm şimdi de bu sorunla karşılaşıyorum. Yükseltme sebebim CS:GO'da tam ekran yapamıyorum birisi daha yapamıyordu yükseltince artık yapabiliyorum demişti kısaca bu sorunu nasıl çözerim? Verilerimi kaybetmek istemiyorum.

İstersen bypass ederek kurabilirsin.

Hocam sadece 1050 ve RAM işi kurtarmıyor. Diğer bileşenleri de yazar mısınız?

i5 7400

İşlemci nedir? Bende GTX 1050 kullanıyorum bende de desteklemiyordu işlemcim TPM açarak USB ile kurulumu sorunsuz yapmıştım.

Hocam sadece 1050 ve RAM işi kurtarmıyor. Diğer bileşenleri de yazar mısınız?

i5 7400

İstersen bypass ederek kurabilirsin.

Onu nasıl yapacağım

YouTube'a Windows 11 desteklemeyen cihaza kurma yazın yardımcı olacaktır minimum sistem gereksinimlerini atlayabilirsiniz o zaman.

YouTube'a Windows 11 desteklemeyen cihaza kurma yazın yardımcı olacaktır minimum sistem gereksinimlerini atlayabilirsiniz o zaman.

Hocam benim eski laptop bu bilgisayardan daha kötüydü ama onda yapabiliyordum yapmıştım da sorun bence donanımda değil.

İşlemciniz desteklemediği için böyle bir hata alıyorsunuz. Bu videoyu izleyerek bu hatayı aşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı