GTX 1050 sitem FIFA oynarken donup kalıyor

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sorunu 3 hafta önce almaya başladım FIFA'ya girdiğimde veya internette gezinirken bilgisayar aniden donuyor. Bekledigim halde bir şey olmadıgı için düğmeden kapatmak zorunda kalıyordum. Bu hafta FIFA'ya girdiğimde her maçta yaptıgını gördüm oyun ilerlemiyor. Her maç reset atıyorum aynı maça giriyorum yine donuyor. Yine kapatıyorum ama Valorant'ta veya CS de yaptıgını hiç görmedim. Artık internette dolaşırken de yapmıyor. Tek FIFA'da yapıyor her yere baktım sonuç yok neden olabilir? Sistem:
Ekran kart: GTX 1050.
İşlemci: AMD FX6100.
1 TB hard disk.
240 GB SSD.
8 GB RAM.

Merhaba. Bu sorunu 3 hafta önce almaya başladım FIFA'ya girdiğimde veya internette gezinirken bilgisayar aniden donuyor. Bekledigim halde bir şey olmadıgı için düğmeden kapatmak zorunda kalıyordum. Bu hafta FIFA'ya girdiğimde her maçta yaptıgını gördüm oyun ilerlemiyor. Her maç reset atıyorum aynı maça giriyorum yine donuyor. Yine kapatıyorum ama Valorant'ta veya CS de yaptıgını hiç görmedim. Artık internette dolaşırken de yapmıyor. Tek FIFA'da yapıyor her yere baktım sonuç yok neden olabilir? Sistem:
Ekran kart: GTX 1050.
İşlemci: AMD FX6100.
1 TB hard disk.
240 GB SSD.
8 GB RAM.
Ekran kartıya işlemci arasında darboğaz var sanırım. FX6100 biraz güçsüz kalıyor 1050'ye göre.

Kanka bendede batlefield 5 oynarken oyun donuyordu bendeki kesinlikle oyun ile alakalı idi sanırım senin problemin de oyundan far cry 6 ultra ayarda oynuyorum 0 donma 0 kasma

Kanka bende de Battlefield 5 oynarken oyun donuyordu bendeki kesinlikle oyun ile alakalı idi sanırım senin problemin de oyundan Far Cry 6 Ultra ayarda oynuyorum 0 donma 0 kasma.

Olabilir çünkü bilgisayarda Forza 4 Valorant CS Forest GTA 5 GTA 4 ETS gibi oyunlar var hiçbirinde yapmayıp FIFA'da yapması tuhaf formatta attım oyunuda sildim bana mısın demedi.

Geri
Yukarı