GTX 1050 tabanlı PC toplama

Yapar. GTX 1050 Ti ile bile darboğaz yapar. Bu çok eski bir Pentium işlemci. 20 gün için PC dizilmez bence. Elindeki paranı dövize çevir ve okula odaklan. Yaz tatili geldiğinde en güncel sistemi alırsın. CS:GO ve LOL için arada takılmak için 2. el bir GT 1030 ya da Aliexpress.com üzerinden GTX 750 Ti alabilirsin.
Hmm Son Bir Sorum Var 2. El 1060 6 gb buldum 1800 e 7 ay kullanılmış sence 2. el ekran kartı tehlikelimi ? adam al dene memnun kalmazsan 3 gün iade süresi var dedi
Bu Ara İ5 3. nesil ile darboğaz yaparmı 1060 ?

Benim 2. el ile kötü anılarım olduğu için 2. ele hoş bakmıyorum. Donanım konusunda yetkin olmadığın ortada 2. elde pek çok risk oluyor. Hep şüphede kalacağına sıfır al, kafan rahat olsun.

Valla Çok Yardımcı Oldun Bana Ya Steam Varsa Ekle İstersen RiseRoot yazdığında Çıkar İstediğin Konuda Gelip Danışabilirsin Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışırım

Tabi o konuda haklısın bence de elini çabuk tut. Yıl sonu ne halde oluruz, belli değil. Dediğim gibi darboğaz olur. İdare edilebilinir mi edilmez mi? Bilmiyorum. DSR açıp bütün ayarları ultraya çekerek tüm yükü ekran kartına yükleyebilirsin. Belki kurtarır belki kurtarmaz. Bilmiyorum.

Beyler alacağınızı çabuk alın 3 günde 70 kuruş arttı dolar. Papaz falan hikaye bu saatten sonra bahane falan bulamazlar artık. 1050 yerine 1030 aramaya başlama sonra çabuk al. 1 ay önce dolar hem 4.5 TL'di hem de hepsiburada kdv indirimleri vardı. O zaman dizenler yatıp kalkıp dua ediyordur herhalde.

Ben o dediğiniz indirimlerde GTX 1050'yı 730 TL'ye kapattım. Geçici mutluluk, tamam ucuza aldık. Ama bu kur böyle devam ederse GTX 2050 motorlu taşıt fiyatına satılacak herhalde. Yani yerine yenisini koyamayacaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı