GTX 1050 Ti tabanlı sistem toplama

DDR2 fakat sistemin ana bileşenlerini topladıktan sonra SSD ve RAM'leri alacağım sıfır olarak. Şu andatek amacım sistemin anabileşenlerini uygun fiyatdan ekonomik bir şekilde toplamak.

Bu parçaları önereceğim fakat RAM'iniz anakarta uymuyor. RAM olmadan da sistem çalışmaz. En kısa sürede en azından 4+4 RAM almaya çalışın.

Satıcıdan GET ilan açmasını talep edin, GET hizmet bedeli ile toplamda 695 TL tutuyor. İsterseniz soğutucuyu Snowman M.200'e düşürüp bütçeyi azcık daha aşıp tek 4 GB RAM alabilirsiniz.

Bu parçaları önereceğim fakat RAM'iniz anakarta uymuyor. RAM olmadan da sistem çalışmaz. En kısa sürede 4+4 RAM almaya çalışın.

Satıcıdan GET ilan açmasını talep edin, GET hizmet bedeli ile toplamda 695 TL tutuyor. İsterseniz soğutucuyu Snowman M.200'e düşürüp bütçeyi azcık daha aşıp tek 4 GB RAM alabilirsiniz.

Siz anlayan birine benziyorsunuz ben 2. elden parça kovalamaya çalışıyorum ve parça uyumu hakkında size danışmak isterim acaba bana size ulaşabileceğim telefon numarası Instagram vb. verebilir misiniz?

Siz anlayan birine benziyorsunuz ben 2. elden parça kovalamaya çalışıyorum ve parça uyumu hakkında size danışmak isterim acaba bana size ulaşabileceğim telefon numarası Instagram vb. verebilir misiniz?

Attığım parçalar uyumlu ve fiyatına oranla iyidir. Discord'unuz var ise ekleyebilirsiniz oradan konuşuruz Umut 77#6565.

Geri
Yukarı