GTX 1050 Ti AC Valhalla oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki ayarlarla hem görüntü hem de performans açısından iyi olur. Zaten 1080P'de 60 FPS beklemeyin optimizasyon özürlüsü bir oyundan.

1050ti ekran kartının oynatamayacağı oyun yoktur ancak yüksek ayarlar beklememek gerek. Oyununa göre ortalama ve düşük ayarlarda oynayabilirsin. Valhalla'yı ise düşük ve orta ayarları manuel karıştırarak oynayabilirsin. 45 civarı FPS verecektir. (Zamanında 1050ti 4GB OC ekran kartımla oynadım ben)​

1050 Ti ekran kartının oynatamayacağı oyun yoktur ancak yüksek ayarlar beklememek gerek. Oyununa göre ortalama ve düşük ayarlarda oynayabilirsin. Valhalla'yı ise düşük ve orta ayarları manuel karıştırarak oynayabilirsin. 45 civarı FPS verecektir. (zamanında 1050 Ti 4 GB OC ekran kartımla oynadım ben)​

Hocam mediumda oynayacağım yükseğe gerek yok.

1050ti ekran kartının oynatamayacağı oyun yoktur ancak yüksek ayarlar beklememek gerek. Oyununa göre ortalama ve düşük ayarlarda oynayabilirsin. Valhalla'yı ise düşük ve orta ayarları manuel karıştırarak oynayabilirsin. 45 civarı FPS verecektir. (Zamanında 1050ti 4GB OC ekran kartımla oynadım ben)​
Hocam 1920x1080 Medium 45 fps alırım değil mi.

Hocam mediumda oynayacağım yükseğe gerek yok.

Hocam 1920x1080 Medium 45 fps alırım değil mi.
Evet 45 FPS alırsınız ancak üstünü de vermez. Valhalla oyununda anlık patlamalar ve efektli sahneler olduğu için arada hafif donmalar da yaşayabilirsiniz. Çözünürlük ölçeğini bir tık düşürerek o dengeyi sağlayabilirsiniz.​

Konudan bağımsız Odysey'i de alıp oynayın. 1050ti ile çok rahat oynarsınız ve en az Valhalla kadar zevkli bir seri olduğunu belirtmem gerekiyor.​
Hocam bitirdim onu.

Konudan bağımsız Odysey'i de alıp oynayın. 1050ti ile çok rahat oynarsınız ve en az Valhalla kadar zevkli bir seri olduğunu belirtmem gerekiyor.​
TR Yamayın nereden indirebilirim hocam.

Son düzenleme:
TR Yamayın nereden indirebilirim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uygulamada laptop ve masaüstü sürümü var. Biri olmazsa diğerini dene. Benim bilgisayar masaüstü olmasına rağmen laptop sürümü çalışmıştı bende.

Uygulamada laptop ve masaüstü sürümü var. Biri olmazsa diğerini dene. Benim bilgisayar masaüstü olmasına rağmen laptop sürümü çalışmıştı bende.

Hocam laptop yaması oldu oyun 50-55 FPS bazen 60 görüyor ama çözünülük 1600x800 galiba. Benim için sorun olmuyor çözünürlük.

Yeni konular

Geri
Yukarı