GTX 1050 Ti Boşta Tam Güçte Çalışıyor

muratsahin9

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım boşta iken tam yükte çalışıyor. Virüs taraması yaptım virüs yok. Neden olabilir?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
%99 calistigini nasil anladin? Paylastigin resimde 50 derecede gorunuyor, ben hic tam yuk altinda 50 derecede ekran karti gormedim : )
Eger dedigin gibiyse virus olmali. Virus taramasini hangi anti virus ile yapiyorsun?

%99 calistigini nasil anladin? Paylastigin resimde 50 derecede gorunuyor, ben hic tam yuk altinda 50 derecede ekran karti gormedim : )
Eger dedigin gibiyse virus olmali. Virus taramasini hangi anti virus ile yapiyorsun?
Demek istediğim bu değerleri oyun açıkken yapıyor kapadığım zaman düşmesi gerek fakat düşmüyor.
Mining virüsü bulaşmış olabilir. Görev yöneticisinden ss alıp buraya atın.
Kullanan uygulama yok. Virüs testi de yaptım tehdit bulunmadı.
Adsız2.png
Nvidia denetim masasına girip, 3D ayarların yönetilmesi kısmında "güç yönetimi modu" var. O kısmı optimum güç olarak seçerseniz düzelebilir.
Optimum güç seçeneğini seçince yeniden başlatma sıkıntısı oluyor. Zaten şuan ki kart 15 gün önce değişimden geldi o sıkıntı vardı diye ama şimdi optimum yaparsam gene yeniden başlatma oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı