GTX 1050 Ti, CoD: Warzone anlık FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

berkayagan99

Hectopat
Yer
İstanbul
Oyun çıktığı günden beri oyunu rahat bir şekilde 60-70 FPS arası oynamaktaydım, ancak bugün anlık FPS düşmesi yaşamaya başladım. Forumdan araştırdığımda RAM yetersiz gibi yazılar gördüm. Bugün NVIDIA GeForce Experience optimize ettikten sonra oluşan bu sorunu ne yaptıysam çözemedim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Sistetm:
GTX 1050 Ti.
i7 8750H.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Çözüm: Bilgisayarınız'ın içine tam temizlik yapabilirsiniz veya şu adımları deneyebilirsiniz.
- çalıştır>%temp%>hepsini silin
- çalıştır>temp>hepsini silin
- çalıştır>prefetch>hepsini silin
ve en son olarak geri dönüşüm kutusun'dan siliniz.
2. Çözüm: Ram'i yükseltebilirsiniz sisteminiz iyi o yüzden en az 12GB veya 16GB kullanınız.
3. Çözüm: Kasanızın içini temizleyebilirsiniz (bu sorununuzu giderebilecek bir yöntemdir).

1. Çözüm: Bilgisayarınız'ın içine tam temizlik yapabilirsiniz veya şu adımları deneyebilirsiniz.
- çalıştır>%temp%>hepsini silin
- çalıştır>temp>hepsini silin
- çalıştır>prefetch>hepsini silin
ve en son olarak geri dönüşüm kutusun'dan siliniz.
2. Çözüm: Ram'i yükseltebilirsiniz sisteminiz iyi o yüzden en az 12GB veya 16GB kullanınız.
3. Çözüm: Kasanızın içini temizleyebilirsiniz (bu sorununuzu giderebilecek bir yöntemdir).
Bu mesajın 2. Çözüm hariç diğerlerini uygularsanız düzelebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı