GTX 1050 Ti düşük FPS veriyor

Bu sistem belli ki göstermelik toplanmış. Sırf i7 var, 8gb ram var, 1050 Tİ var denilmek için toplanmış. İçinde 400w'tan fazla PSU yoktur. Bir şeyi araştırmadan almamak gerek. Detaylı olarak program ile görebiliriz. Fakat telefondan yazması zor oluyor. Yönlendirecek arkadaş var ise GPU-Z ve CPU-Z ekran görüntüsünü atmasını gösterebilir mi?
EDIT: Tam olarak nasıl aldınız ve ne kadar ödediniz?
ya 4.6 bin tl den 2.7 bin tl ye düşmüştü indirimdeydi idarelik pc lazımdı birkaç yıllık 2 yıl garantisi var zaten
Bilgisayardan anlayan ve bu kazığı yiyene yazık kafana derdim. Ama anladım ki siz bilmiyoruz geçmiş olsun. Bazı kişiler böyle insanları kandırıyor.
yani çöp mü ne kadar gider bu bana tam olarak bilginiz var mı

yani çöp mü ne kadar gider bu bana tam olarak bilginiz var mı

1600129008564.png

İşlemcinin çıkış yılı 2009, kısaca evet maalesef. Böyle dolandırıcılar var etrafta, bir daha sistem alırken iyi araştırın hatta buraya bile sorun.

İstersen tüketici hakem heyetine şikayet et. Sonuç ne olur bilmem ama bilirkişi sizi haklı bulur büyük ihtimal. Çünkü bu sistem 2.700 ₺ etmez.

İstersen tüketici hakem heyetine şikayet et. Sonuç ne olur bilmem ama bilirkişi sizi haklı bulur büyük ihtimal. Çünkü bu sistem 2.700 ₺ etmez.
bana özelden ulaşma şansınız var mı? Bilgi almak istiyorum bu konu hakkında.

AdsızS - Hızlı Resim GPU-Z ss - Hızlı Resim

Eki Görüntüle 668381

İşlemcinin çıkış yılı 2009, kısaca evet maalesef. Böyle dolandırıcılar var etrafta, bir daha sistem alırken iyi araştırın hatta buraya bile sorun.
ya bana şey dediler 1. nesile performansında sorun yok, fakat sadece eski olduğu için bulunması zor bir parça o yüzden sorun oluşturuyorlar.

Üzüldüm. 2700'e düşmüş (!) bir de keşke almadan önce buraya atsaydınız bu tür yerlerin depolarını bulup ateşe verseler keşke.
evet bundan sonra buraya sorarım çok iyi insanlarsınız, yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ne güzel çok beğendim platformu.

Ne kadara nereden aldınız?
Avantajbilişim diye bir siteden 2.700TL küsüre aldım.

Bilgisaray Turbox veya İzoly marka mı?
Hayır markasını bilmiyorum. Avantaj Bilişim diye bir siteden aldım. Ama bilgisayar açılırken TURBOX TECHNOLOGY yazıyor en başta açılırken.

Şimdi bilgisayar gidici mi ne yapmam lazım arkadaşlar dava felan akıl verin bana lütfen. 2 yıl garantisi var bilgisayarın bu arada.

Son düzenleme:
bana özelden ulaşma şansınız var mı bilgi almak istiyorum bu konu hakkında
AdsızS - Hızlı Resim gpu z

ya bana şey dediler 1. nesile performansında sorun yok fakat sadece eski olduğu için bulunması zor bir parça o yüzden sorun oluşturuyorlar

evet bundan sonra buraya sorarım çok iyi insanlarsınız yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ne güzel çok beğendim platformu.

Avantajbilişim diye bir siteden 2.700TL küsüre aldım.

Hayır markasını bilmiyorum. Avantaj Bilişim diye bir siteden aldım. Ama bilgisayar açılırken TURBOX TECHNOLOGY yazıyor en başta açılırken.
Evet Turbox Maalesef, forum da hiç önerilmeyen linçlenen lanet bir firma. Ekran kartı hızları normal, sahte falan değil gibi, ama işlemci aşırı eski 2009 yılından kalma bilmem kaçıncı el bir işlemci. Sorun buradan kaynaklanıyor olabilir bilmiyorum tam. MSI Afterburner indirip oyun içi sıcaklık, kullanım oranlarına bakar mısın? Buraya SS'de atmanı istiyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Evet Turbox Maalesef, forum da hiç önerilmeyen linçlenen lanet bir firma. Ekran kartı hızları normal, sahte falan değil gibi, ama işlemci aşırı eski 2009 yılından kalma bilmem kaçıncı el bir işlemci. Sorun buradan kaynaklanıyor olabilir bilmiyorum tam. MSI Afterburner indirip oyun içi sıcaklık, kullanım oranlarına bakar mısın? Buraya SS'de atmanı istiyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Anladım tamamdır yarın yaparım atarım buraya. Ben napacağım ki şimdi bilgisayar çöp mü diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı