GTX 1050 Ti Düşük GPU Kullanımı

Bu şekilde diretmeye devam ederseniz ve bu tarz basit verileri bize sunmazsanız bir çözüm bulamayız. Yardımcı olmaya çalışıyorum ama istediğim birkaç şeyi de yapmalısınız. Aksi halde bir yere varamayız.

Bu şekilde diretmeye devam ederseniz ve bu tarz basit verileri bize sunmazsanız bir çözüm bulamayız. Yardımcı olmaya çalışıyorum ama istediğim birkaç şeyi de yapmalısınız. Aksi halde bir yere varamayız.
Kusura bakmayın hangi verileri paylaşmadım? Oyun içi görüntü attım. Ayarlar her türlü denememe rağmen GPU kullanılmıyor, CPU %100 kullanıldığı içinde 60-70 FPS'de bile akıcılık yok. Monitör Benq 21.5 1920x1080 60 HZ 5 MS. Ayarlar kısmından da görüntü atarım fakat, aklınıza gelicek her kombinasyonu denedim.
Asus GTX 1060 DUAL 3 GB kart aldım sorun BF1'de hala devam ediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı