GTX 1050 Ti DVI-D to VGA Görüntü Gelmiyor

Jekman

Hectopat
Ben GTX 1050 Ti ekran kartını kullanıyorum ve görüntüyü HDMI to VGA'dan alıyorum. 2.ekranı ise DVI-D to VGA'dan alıyordum (yaklaşık 5 gündür DVI-D to VGA'dan görüntü alamıyorum), şu anlık sadece HDMI to VGA görüntü alabiliyorum.

Bir de sadece DVI-D to VGA'dan çalıştırırsam PC'yi ekran siyah ekranda kalıyor ve dijital ekran olarak algılıyor o yüzden ekran gelmiyor.
2'sini bir takınca sadece HDMI'lı olanı okuyor diğerini okumuyor, siyah ekran da gelmiyor.
Lütfen yardımcı olur musunuz lütfen.

DVI-D sadece dijital görüntü verir. VGA ise analogtur. İki farklı bağlantı tipinin arasında kartlı bir bileşen yoksa görüntü alamazsınız.

DVI-D sadece dijital görüntü verir. VGA ise analogtur. İki farklı bağlantı tipinin arasında kartlı bir bileşen yoksa görüntü alamazsınız.

Şöyle bir dönüştürücü kullanıyorum
Dediğim gibi ekran da görüntü alıyordum hiç bir sıkıntı yoktu çalışıyordu işim vardı pc yi kapattım sonra açtım ekran gelmedi hala da gelmiyor

Dosya Ekleri

• d.png
    d.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 45
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı