GTX 1050 Ti ekranda titreme

HasancanOB

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda hiçbir sorun yoktu, ben Forza Horizon 5 indirdim ortalama ayarlarda sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum ama bir nasıl gözüküyor diye alabileceğim en Ultra ayarlara almak istedim. Uyarı verdi bilgisayarınız yeterli değil diye. Ben yoksaydım Ultra ayarlarda 20 FPS oynadıktan sonra oyun çöktü, bilgisayar yavaşladı, bir anda yeniden başlattım. Yavaşlama geçti ama ekranda çizikler var yukarı aşağı gidip duruyorlar çok göze batmıyor ama rahatsız ediyor. Nasıl çözerim?

Sistemim:

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.
Anakart: AMD Ryzen 5 1600 six-Core Processor 3.6 GHz.
RAM: 8 GB.
İşletim sistemi: Windows 10.

ekran kartı çok yetersiz gelmiş. Ekran kartın bozulmuş olabilir. Overclock yaptınız mı? Sistemi kapatıp kapattıktan sonra fişten çekin, sonra HDMI kablosunu ekran kartından çıkarıp tekrar takın. Eğer düzelmez ise HDMI kabloyu değiştirin. Eğer yine düzelmez ise ekran kartınız bozulmuş demektir.

Ekran kartı çok yetersiz gelmiş. Ekran kartın bozulmuş olabilir. Overclock yaptınız mı? Sistemi kapatıp kapattıktan sonra fişten çekin, sonra HDMI kablosunu ekran kartından çıkarıp tekrar takın. Eğer düzelmez ise HDMI kabloyu değiştirin. Eğer yine düzelmez ise ekran kartınız bozulmuş demektir.

Gece kapattım sabah dediklerinizi yaptım sorun çözüldü sonra en güncel driveri de kurdum hiçbir sorun yok ekran kartım bozulmamıştır değil mi?

Geri
Yukarı