GTX 1050 Ti Forza Horizon 4 Anlık Takılma Problemi

j4xeys

Hectopat
Yer
Istanbul / Beylikdüzü
Selam arkadaşlar, Forza Horizon 4 adlı oyunda durduk yere grafik ayarı low veyahutta high'da olmasına rağmen drop giriyor. Oyunu ortalama 80 FPS'de oynamama rağmen anlamsız bir şekilde durduk yere drop giriyor, bunun sebebi ne olabilir sizce?
Sistemim: Intel Pentium G4560, Asus gtx1050Ti Strix O.C, Corsair Vengeance DDR4 8GB 2400MHz 8x1. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram takviyesi lazım o sisteme. Çoğu zaman 8 GB RAM yetersiz kalıyor. Anlık donma problemi çoğu zaman ram eksikliğinden kaynaklanıyor. Öncelikle bu yükseltme gerekli. Aynı sistem bendede vardı. Meşhur Fiyat/Performans sistemi. Birçok oyunda çok güzel bir performans gösteriyor fakat ben Battlefield V'te sistemimin yetersiz kaldığını en azından o oyun için farkettim. 16GB RAM neden lazım, birincisi 8GB RAM artık yetersiz ikincisi Dual-Channel gibi bir gerçek var. Ciddi bir performans farkı söz konusu oluyor. İlk yükseltmem buydu. İkincisi işlemci Battlefield V'te özellikle 64 kişilik karşılaşmalarda çok yetersiz kalıyordu bu yüzden i5 7600'e geçtim. Ama sana bir grafik tavsiyesi bunu not al. MSAA-Reflection Quality-World Car Level of Detail bu özellikler çok grafik gücünden yiyor. Bunları düşür diğerlerini normal kullan farkı görürsün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı