GTX 1050 Ti GTA 5 Görevlerde FPS Düşüşü Sorunu

Kerem Tozan

Hectopat
Daha fazla  
Kasa 4-5 aylık Aralık 2016'da topladım, özellikleri;

İşlemci: i3 6098p
Ekran kartı: Asus strix 1050ti
RAM: 8 GB 2133 MHz
Anakart: Asus H110m-c

Konumuza gelelim arkadaşlar;
Normalde ultra ayarlarda 60 FPS sabit alıyordum, son gelen güncellemeden sonra herhangi bir görev başlattığımda FPS 4-15 arasında seyrediyor, görev bitiyor sonra gene 60'a çıkıyor, ayarları en düşüğe çektim 110 FPS almaya başladı gene görevde düşüyor sebebi ne olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa 4-5 aylık Aralık 2016'da topladım, özellikleri;

İşlemci: i3 6098p
Ekran kartı: Asus strix 1050ti
RAM: 8 GB 2133 MHz
Anakart: Asus H110m-c

Konumuza gelelim arkadaşlar;
Normalde ultra ayarlarda 60 FPS sabit alıyordum, son gelen güncellemeden sonra herhangi bir görev başlattığımda FPS 4-15 arasında seyrediyor, görev bitiyor sonra gene 60'a çıkıyor, ayarları en düşüğe çektim 110 FPS almaya başladı gene görevde düşüyor sebebi ne olabilir ?

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle.
Bilgisayarında işlemciye ve ekrankartına yük bindirecek ekstra uygulamaları kapatın. Ondan evvel derin bir temizlik yapın, birde sıkı bir virüs taramasından geçirin. SSD kullanmıyorsanız disk birleştirme yapın ve oyun optimizasyonu sağlayan uygulamalar deneyin. Bu şekilde bir temizlik sonrası deneyin düzelme olacak mı?

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle.
Bilgisayarında işlemciye ve ekrankartına yük bindirecek ekstra uygulamaları kapatın. Ondan evvel derin bir temizlik yapın, birde sıkı bir virüs taramasından geçirin. SSD kullanmıyorsanız disk birleştirme yapın ve oyun optimizasyonu sağlayan uygulamalar deneyin. Bu şekilde bir temizlik sonrası deneyin düzelme olacak mı?
Teşekkürler deniyeceğim inşallah işe yarar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı