GTX 1050 Ti + i5 4460 sisteme 300W PSU yeter mi?

O PSU'lardan uzak durun kaliteli değil komşum aldı 1 hafta önce, dün elektrik kesintitisi sonrası PSU patladı Power Boost 500+80 Gold watt sistemi de yaktı sadece işlemci sağ çıktı 2200G.
En iyisi yeni PSU almanız iyi olur.
Yıl 2013 Frisby iyidir kötüdür diye yorum yapmayacağım, başıma gelen bir olayı anlatayım. Frisby +80 kasamla gelen PSU'yu kullanıyordum, 2 kere bozuldu kendisi. Hatta değiştirmeye gittiğimizde aynı ürünün sıfırı çalışmamıştı, para vererek güzel bir Zalman 400watt düz(+80 sertifaka yazmıyor) PSU aldım 6 yıl kullandım.
O marka PSU'lar gerçekten kötü. Arkadaşıma da dil döktüm dinlemedi. Zamanında 2020 yılında Ryzen 5 2600 RX 580 sistem çıkarmıştı 5K'ya. Sistem her şey iyi güzel ama PSU Gamepower tıpkı Frisby gibi kötü bir marka. Akım korumalı prizi geç bir de 500TL'lik akım koruyucusu vardı. Ama PSU Max 9 ay dayandı 9 ay sonunda PSU mevta oldu yanında RX 580 ekran kartini da götürdü. Arkadastan çok ben üzülmüştüm. Şimdi de sana üzülmeyeyim.
En iyi 450-600 watt arası alman daha iyi olur.

O PSU'lardan uzak durun kaliteli değil komşum aldı 1 hafta önce, dün elektrik kesintitisi sonrası PSU patladı Power Boost 500+80 Gold watt sistemi de yaktı sadece işlemci sağ çıktı 2200G.
Yıl 2013 Frisby iyidir kötüdür diye yorum yapmayacağım, başıma gelen bir olayı anlatayım. Frisby +80 kasamla gelen PSU'yu kullanıyordum, 2 kere bozuldu kendisi. Hatta değiştirmeye gittiğimizde aynı ürünün sıfırı çalışmamıştı, para vererek güzel bir Zalman 400watt düz(+80 sertifaka yazmıyor) PSU aldım 6 yıl kullandım.
O marka PSU'lar gerçekten kötü. Arkadaşıma da dil döktüm dinlemedi. Zamanında 2020 yılında Ryzen 5 2600 RX 580 sistem çıkarmıştı 5K'ya. Sistem her şey iyi güzel ama PSU Gamepower tıpkı Frisby gibi kötü bir marka. Akım korumalı prizi geç bir de 500TL'lik akım koruyucusu vardı. Ama PSU Max 9 ay dayandı 9 ay sonunda PSU mevta oldu yanında RX 580 ekran kartini da götürdü. Arkadastan çok ben üzülmüştüm. Şimdi de sana üzülmeyeyim.
tmm teşekkürler

hocam max bu kadar verebilirim buj iyi midir 500+ 80 psu n11 - Google Alışveriş

Son düzenleme:
Ortalama fiyat; 700-800 TL senin önerdiğin fiyat bandında daha kaliteli markalar.

Daha uyguna;

Son düzenleme:
Ortalama fiyat; 700-800 TL senin önerdiğin fiyat bandında daha kaliteli markalar.

Daha uyguna;

Peki 500W rx6500xt için yeterli mi madem psu alcam daha iyi ekran kartı alırım

@CVS0097 Evga W2'yi neye göre öneriyorsunuz? W1 modeli gayet kötü bir modeldi. W2 hakkında da doğru düzgün inceleme yok. Sanki önünüze geleni atmışsınız gibi bir durum mevcut.

Konuya dönersek; elinizdeki PSU, 1050TI ile sisteminizi beslemez. 6500XT için de 500W bir PSU iş görecektir.

Son düzenleme:
500 600 watt PSU yeter.

Son düzenleme:
@CVS0097 Evga GQ'ya bakıp, Evga W2 önermek; modeller arasında dağlar kadar fark olmasa, kabul edilebilir bir hareket.
eyw kanka gerel kalmadı ince hesaptan hazır sistem almak benim için dahaa iyi olacak ve beğendiğim bir hazır sistem var yanına 144 hz bir monitör alındı mı çok güzel olacağını düşünüyorum Lancea | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | RTX 3050 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com ayriyetten konunun çözüldüğünü nerden bildirecem

Geri
Yukarı