GTX 1050 Ti için Monitör Önerisi

Benq XL2546 ekran kartımdan dolayı tam verim alabilirmiyim bu monitörden? yani cs go için net 240hz oynayabilirmiyim sence?

Dostum, açıkçası Full HD ve 24.5" TN panel monitör için 3.000 TL gereksiz derecede fazla. CS:GO'da FPS'ini 144'e kilitleyip, görüntü yırtılması olmadan çok rahat oynayabilirsin. Ayrıca bu monitöre 3.000 TL vermek, ileride olası sistem güncellemesi karşısında seni üzebilir. (2K, 4K ihtiyacı v.b.)

3.000 TL'ye, RX580 4GB + Asus VG248QE alırsın. Üstüne de 320 TL artar.

Dolayısıyla, şu an kullandığım Asus VG248QE'yi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

anladım net olarak öğrenmeye çalıştığım konu şu ben gtx 1050ti ile 240hz bi monitör alırsam tam anlamıyla verim alabilirmiyim? yani bu monitörü aldım kendi sistemim ile net bir verim alabilirmiyim? çok cahil kaldık :)

anladım net olarak öğrenmeye çalıştığım konu şu ben gtx 1050ti ile 240hz bi monitör alırsam tam anlamıyla verim alabilirmiyim? yani bu monitörü aldım kendi sistemim ile net bir verim alabilirmiyim? çok cahil kaldık :)

240FPS alabildiğin her ekran kartıyla, 240Hz bir monitörde tam verim alabilirsin. 240FPS'in üzerine çıktığında görüntü yırtılmaları başlar. Dolayısıyla da FPS'yi 240'a kilitlemen gerekir. Yani FPS ile monitörün Hz değeri paralel gidiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı