GTX 1050 Ti laptop Zula FPS düşmesi

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Özellikleri: i5 8. nesil ve ekran kartı GTX1050 Ti ama Zula da bile kasıyor. Çok drop yiyor.

20220510_133256.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner ile o seçenekleri daha da genişletebilir misiniz? Şu haliyle ekran kartı kullanılmıyor ve FPS sabitlenmiş gibi düşünüyorum.

PC'yi en son ne zaman temizlediniz?

Özellikleri: i5 8. nesil ve ekran kartı GTX1050 Ti ama Zula da bile kasıyor. Çok drop yiyor.

Eki Görüntüle 1383687

Ekran kartından kullanmıyor. Başlattan grafik seçenekleri ayarına gidin, oradaki listeye Zula oyununun bulunduğu dosya konumundan Zula oyununu ekleyin ve yüksek performans seçeneğini seçin, ardından tekrardan oyuna girip test edin.

PC'yi en son ne zaman temizlediniz?

Laptopu babamın arkadaşından aldık borcu vardi adamın bize verdi ne zaman olduğunu bilmiyorum.
Ekran kartından kullanmıyor. Başlattan grafik seçenekleri ayarına gidin, oradaki listeye Zula oyununun bulunduğu dosya konumundan Zula oyununu ekleyin ve yüksek performans seçeneğini seçin, ardından tekrardan oyuna girip test edin.

Dediğini yaptım az önce ama bir fark olmadi.

Eki Görüntüle 1383687

Ve bu hatayı verip oyundan atıyor.

Dosya Ekleri

• 20220510_140337.jpg
    20220510_140337.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Aldığınız hata için Process Monitor kullanarak rapor oluşturup başka bir konuda paylaşın.

V-Sync veya Türkçesi ile Dikey Senkronizasyon açıksa kapatın.
Dikey senkronizasyonu nerden kapatabilirim baslat yerindeki aramaya yazdim çıkmadı
Aldığınız hata için Process Monitor kullanarak rapor oluşturup başka bir konuda paylaşın.

V-Sync veya türkçesi ile dikey senkronizasyon açıksa kapatın.

Simdi buldum ve yaptım açıkmış kapattım ama bir fark olmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı