GTX 1050 Ti laptopın RDR2 performansı nasıldır?

emres01

Hectopat
Merhaba. Elimde RDR2 var ,indirimdeyken satın almıştım ama ekran kartım çok iyi olmadığı için yüklesem bile tam verim alamayacağımı düşündüm. Zaten boyutu oldukça yüksek. Sistemim;
GTX 1050 4 GB
i5 8300H
8 GB RAM.
Bu oyunu düşük ayarlarda oynayabilir miyim? AKK doldurmaya değer mi sistemim? YouTube'da izledim ama RAM ve işlemci farklı olduğu için size sormak istiyorum. Düzenleme: Notebook kullanıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşımda GTX 1050 Ti var. 1080p Low-Medium ayarlarda akıcı oynayamadığını, bu yüzden sildiğini yazdı. Ancak sizin için ne akıcıdır, ne değildir bilemem. Bazıları için 30 FPS akıcıdır, bazıları için 60 FPS. Arkadaşım ortalama 30 FPS aldığını söylemişti sanırım.

Hocam
Arkadaşımda GTX 1050 Ti var. 1080p Low-Medium ayarlarda akıcı oynayamadığını, bu yüzden sildiğini yazdı. Ancak sizin için ne akıcıdır, ne değildir bilemem. Bazıları için 30 FPS akıcıdır, bazıları için 60 FPS. Arkadaşım ortalama 30 FPS aldığını söylemişti sanırım.
Laptop olup olmaması çok fark eder. Arkadaşınızın bilgisayarı laptop mu?

AKK varsa eğer komşuya eşe dosta bağlamayı dene. :D bu arada oyun için kesinlikle değer indirip oynamalısın. 25 FPS üstü sorun yaşatmaz birçok oyunu bu şekilde oynadım. Tahminimce güzel ayarlar yaparak 35 FPS civarında oynarsınız.

Hocam muhtemelen 720'de oynamayı denerim. 50 fps alsam yeterli olur ama alır mıyım acaba?
Çözünürlük çarpanını düşürmeniz gerekebilir. Ama gerekmeyedebilir.

Geri
Yukarı