Çözüldü GTX 1050 Ti laptopta CS:GO'da FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Hepinize selam arkadaşlar. Uzun süredir CS:GO oynamıyordum. Bir gireyim dedim. Ölüm maçı açtım ancak özellikle çatışma anlarında FPS'im birden düşüyor. Sabit 60 FPS oynayabiliyorken çatışma anlarında 20 - 30 FPS oluyor. Sistemim oyunu aşırı rahat bir şekilde sabit 60 FPS çalıştıracak düzeyde. Neden böyle bir hata alıyorum çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem özelliklerim:
-
Dell 7577 laptop.
GTX 1050 Ti 4 GB.
i7 7700HQ 2.8GHz 8 çekirdek.
2x8 GB 2400 MHz RAM.
1 TB SSD, 128 GB SSD.
-
Oyundaki anlık grafik ayarlarım:

1663096502698.png

1663096522835.png

Herhangi bir başlatma seçeneği kodu yazılı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikleri düşürün. CS bilgisayarı yüksekte gereksiz zorluyor.

Çözüm
Aslında etmeyi denedim ancak edemedim. CS:GO ek yazılım kullandırtmıyor yapamadım.
Hocam arkada açık dursun maçın ortasında alt tab atıp bakın.

Aslında etmeyi denedim ancak edemedim. CS:GO ek yazılım kullandırtmıyor yapamadım.

Ortaya mı düşüreyim hocam yoksa düşüğe mi?
Düşük. FPS oyunlarında grafikler gereksiz.

Hepinize selam arkadaşlar. Uzun süredir CS:GO oynamıyordum. Bir gireyim dedim. Ölüm maçı açtım ancak özellikle çatışma anlarında FPS'im birden düşüyor. Sabit 60 FPS oynayabiliyorken çatışma anlarında 20 - 30 FPS oluyor. Sistemim oyunu aşırı rahat bir şekilde sabit 60 FPS çalıştıracak düzeyde. Neden böyle bir hata alıyorum çözemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sistem özelliklerim:
-
Dell 7577 laptop.
GTX 1050 Ti 4 GB.
i7 7700HQ 2.8GHz 8 çekirdek.
2x8 GB 2400 MHz RAM.
1 TB SSD, 128 GB SSD.
-
Oyundaki anlık grafik ayarlarım:

Eki Görüntüle 1517005

Eki Görüntüle 1517006

Herhangi bir başlatma seçeneği kodu yazılı değil.

Hocam öncelikle bunun 2 sebebi var gibi gözüküyor birincisi keskinliği yumuşatma modu ayarının 8X de olması ve Uber gölgelendiricileri kullanmanız ikinci sebebi ise oyun esnasında bilgisayarın gereğinden fazla ısınması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı