GTX 1050 Ti nasıldır ?

İki katı fark olduğu doğrudur, peki seni tatmin edecekse geç, ancak pek doğru bulmuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam iki katı performans artışı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İki katı fark olduğu doğrudur, peki seni tatmin edecekse geç, ancak pek doğru bulmuyorum.

Tam iki katı performans artışı var.

Oyunlarda performansı ikiye katlıyor. Bütçeme göre en uygun kart bu. Hala doğru bulmadığınız yönü nedir ?

Bende ikiye katlıyor diyorum zaten. Şöyle söylemek istiyorum eğer GTX 750 Tİ'nin performansı senin için yeterliyse geçmene gerek yok. Performansı seni memnun etmezse 1080P'de çoğu oyunu akıcı şekilde oynamak istiyorum diyorsan da o zaman bu modele geçebilirsin. GTX 750 Tİ modelinin hala gideri var, tabii 1080P için yeterli bir kart değil.

RX 460 ile GTX 750 Tİ arasındaki fark GTX 750 Tİ ile GTX 1050 Tİ farkı arasındaki fark kadar yok. RX 460 ve GTX 1050 kartları GTX 750 Tİ yerine alınmaz. GTX 1050 Tİ modelinin albenisi daha yüksek bu kartlara göre.
AMD'den ömrüm boyunca çekindim açıkçası. Pek yanaşmıyorum. Alışmışız Nvidia'ya.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı