GTX 1050 Ti Ne Kadar Götürür?

Hocam ne beklediğine ve hangi oyunları, hangi ayarlarda oynadığına bağlı. Low ayarlarda 3A oyunları en az 3 yıl daha götürür diye düşünüyorum.

GTX 1050Ti ile 4 sene daha rahatça bütün oyunları oynarsınız. Yeter ki açsın farklı bir konudur bugün 8 yıllık GTX 480 de bütün oyunları açar oynatır.

GTX 750 Ti çıkalı 4,5 yıl oldu. Güncel oyunlardaki GTX 750 Ti'ın performansına bakarsan, GTX 1050 Ti'ın ne kadar götürebileceğini az çok tahmin edersin.

Son düzenleme:
Konuyu farklı bir noktaya çektim fakat eğer 1050 Ti Almayı düşünüyor isen boşuna o kadar para bayılma. 660 al performansları yakın. Bu arada soruna gelecek olursak 60FPS sürekli sabit olmasa bile 3-4 yıl akar sanırım.
GTX 660 alırsa 100 TL gelen elektrik faturası 130-150 TL arası gelir :D
GTX 750 Ti çıkalı 4,5 yıl oldu. Güncel oyunlardaki GTX 750 Ti'ın performansına bakarsan, GTX 1050 Ti'ın ne kadar götürebileceğini az çok tahmin edersin.
Hocam öyle düşünmekte bir yandan yanlış gibi geliyor. Eski oyunların grafiklerine göre yeni oyunların grafikleri aşırı yüksek değil mi zaten? 750 Tİ 5 yıl götürdü neredeyse ama 1050 Tİ en fazla 3 yıl götürür gibi.

Hocam laptop arıyorsanız ben az önce sahibinden'de 3500'e GTX 980M'li laptop gördüm arayıp bulabilirsin MSI laptopuydu yanlış hatırlamıyorsam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı